ERGO Türkiye’nin Yenilenen İnternet Sitesi Hayatınızı Kolaylaştıracak

ERGO Türkiye’nin Yenilenen İnternet Sitesi Hayatınızı Kolaylaştıracak

ERGO Türkiye, iş ortaklarına ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kurumsal internet sitesini yeniledi. İşte detaylar...

Sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden ERGO Türkiye, internet sitesinde köklü bir tasarım ve altyapı değişikliğine gitti. Müşteri odaklı anlayışla yenilenen tasarımda en önemli hedef  “kullanım kolaylığı”

ERGO Türkiye yenilenen web sitesinde sadece kimlik numarası ile “Kasko Teklifi” veren ilk sigorta şirketi olma özelliğini taşıyor. Kullanıcılar “Kasko Fiyat Al” fonksiyonu ile her zaman ve her yerden tek tıkla araçlarına ait kasko fiyatını öğrenip, ERGO acenteleri aracılığıyla sigorta danışmanlık hizmetini alabilecekler.

Mobil uyumlu hale getirilen internet sitesine mobil ve tablet cihazlar üzerinden de sağlıklı şekilde erişim sağlanabilmektedir.

Kullanım rahatlığını hedefleyen yeni internet sitesinde anlaşmalı oto servis, sağlık kuruluşları ve 1.600’ün üzerindeki acentelerine ait iletişim bilgilerine de kolayca ulaşılabilmektedir.

Yeni sitede sayfa yapısı ve içerikler ziyaretçilerin kolayca aradıkları bilgiye ulaşabilmelerini sağlayacak şekilde sadeleştirilmiştir.

YORUM

Yorumlar 0