TP-Link Archer VR400 Türkiye’de Satışa Sunuldu

TP-Link Archer VR400 türkiye pazarında satışa sunuldu. İnovatif özellikleri ile dikkat çeken cihazın özellikleri ve öne çıkan yanları...

Ağ çözümleri üreticisi TP-Link, VDSL modem ailesini sürekli genişleterek kullanıcılara farklı seçenekler sunuyor. Satışa sunulan yeni VDSL destekli modem Archer VR400, yüksek bağlantı hızı, daha geniş WiFi kapsama alanı, farklı bağlantı tipi desteği ve akıllı telefonlar üzerinden yönetilebilmesi ile dikkat çekiyor.

TP-Link Archer VR400

Archer VR400 hem VDSL hem de ADSL destekli bir modem/router. Çift kanal desteğine sahip olan ürün 5GHz kanalında 867Mbps, 2.4GHz kanalında ise 300Mbps kablosuz hız sunuyor.

En yeni VDSL teknolojisi sayesinde ADSL2+’dan beş kat daha hıza sahip olan ürün, 100Mbps’ye kadar VDSL genişbant hız sağlıyor. Hem modem hem de kablosuz yönlendirici (router) olarak işlev gören Archer VR400, aynı zamanda bütünleşik DSL yuvası sayesinde tüm DSL bağlantı tiplerini (VDSL2, ADSL2+, ADSL2, ADSL) destekliyor.

Farklı internet bağlantı tiplerini de destekleyen ürün, EWAN girişleri sayesinde kablo ve fiber modemlere de bağlanabiliyor.

USB girişi de olan ürüne 3G/4G modemler dahil USB’den bağlanan tüm cihazlar bağlanabiliyor. Ayrıca bu USB girişine harici disk bağlanarak fotoğraf, müzik, video dosyaları ağda paylaşılabiliyor.

TP-Link Archer VR400  fiyatı 380 TL olarak belirlendi (mağazalara göre farklılık gösterebilir.)

YORUM

Yorumlar 0