Maalesef Oldu! Korku Oyunlarına Özel Yetişkin Bezi

Maalesef Oldu! Korku Oyunlarına Özel Yetişkin Bezi

Korku ötesi oyun Outlast 2’nin geliştiricisi yetişkinlere özel bir çözüm olan ‘altlık’ serisi Underscares için tanıtımlara başladı. Maalesef...

Korku oyunu Outlast 2’nin geliştiricisi Red Barrels, yetişkinlere özel ‘altlık’ serisini Underscares’ı Kickstarter üzerinden sundu. Oyuncuların kendilerine ulaştırdığı geribildirimlerden yola çıkılarak üretildiği belirtilen bu aşırı niş ürünün konfor ve stili birleştirdiği belirtiliyor. Amaç ise korku sonucu altına kaçıran insanların etrafı, kendileri ya da kanepeyi batırması gibi sorunların önüne geçmek. Bir tür güvenlik önlemi. İlginç olduğuna şüphe yok.

Geliştiricinin ürünle ilgili açıklaması ise bilimsel gerekçelere dayandırılıyor. ‘Bilim basit, yeterince korktuğun zaman dışkı yaparsın’ deniliyor, bunun bir olay, saldırı ya da video oyunu sonucu oluşan fizyolojik bir reaksiyon olduğunu altı çiziliyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki videolar işe yarayabilir. Satın almayı mı düşünüyorsunuz, buraya tıklayabilir, detaylara göz atabilirsiniz.

Güncelleme

Proje, Kickstarter üzerinden yeterli miktarda bağış toplayamadığı için rafa kaldırıldı. 40 bin dolarlık hedefin 21 bin dolarına ulaşan seviyede bağış toplanabildi. 

Videolar için iyi seyirler…

YORUM

Yorumlar 0