Konser Dönüşleri BiTaksi’den

Taksicilerle yolcuları buluşturan akıllı telefon uygulaması BiTaksi kullanıcıları, Salon İKSV’de izledikleri konserlerin dönüşünde 20 TL’ye kadar ücretsiz yolculuk edecek.

Türkiye merkezli taksi uygulaması BiTaksi ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın performans mekânı Salon İKSV yeni bir işbirliğine imza atıyor. Kullanıcıları, Salon’da yer alan konserlerin ardından 20 TL’lik indirimle evlerine dönüyor.

1479370710_bitaksi___iksv_media

19 Kasım Cumartesi Garanti Caz Yeşili: The Veils konseriyle birlikte başlayacak kampanyada BiTaksi kullanıcıları indirim kodlarına konser alanından biletlerini göstererek sahip olabilecekler. BiTaksi kullanıcısı olmayan konser izleyicileri ise BiTaksi’yi cep telefonlarına indirerek 20 TL indirimden anında yararlanabilecekler.

Kampanya, konser sonrasında kredi kartı seçeneğiyle çağırılacak taksilerle yapılacak tek yön yolculuklarda geçerli olacak. 20 TL altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılacak. 20 TL üzeri yolculukların ödemesi 20 TL düşülerek tahsil edilecek.

BiTaksi nedir?

BiTaksi, taksi arayan yolcularla, yolcu arayan taksileri bir araya getiren bir akıllı telefon uygulaması. Uygulamanın ötesinde büyükşehir insanı için yapılmış en iyi icatlardan biri olduğu belirtiliyor. Tek tuşla olduğunuz yere taksi çağırabiliyorsunuz. Gelen şoförün adını, puanını ve taksinin plakasını ekranda görüyor ve gelişini haritadan izleyebiliyorsunuz. İster nakit ister kredi kartıyla ödeme imkanı sunuluyor. Yolculuk sonunda da şoföre puan verebilir, yolculukla ilgili yorum yazabilirsiniz. Üstelik işitme ve görme engelli yolcular da kolaylıkla kullanabilir.

YORUM

Yorumlar 0