Akıllı TelefonHaberİnternetSosyal MedyaTrendYazılım

WhatsApp’a Uzun Süredir Beklenen Özellik Geldi

WhatsApp, 2 sene önce Facebook tarafından 19 milyar dolar gibi rekor bir rakamla satın alınmasının ardından kullanıcı sayısını hızla yükseltti ve adeta rakipsiz anlık mesajlaşma uygulaması halini aldı. Kullanıcılarına, son derece basit ve fonksiyonel bir sohbet yazılımı sunan WhatsApp, bununla birlikte önceki yıllardaki tasarımından ödün vermeden birçok yeniliği de bünyesine kattı. İşte bunlardan sonuncusu da görüntülü görüşme özelliği…

WhatsApp’a gelen yeni görüntülü görüşme özelliği, sesli not gönderimi ve yazışarak iletişimin yanı sıra videoyu da alternatifler arasında dahil ediyor. Görüntülü görüşme gerçekleştirmek için basit bir butona dokunmak ise yeterli.

_92447800_whatsapp1

Kimlerin canı yanacak?

Özellikle birlikte WhatsApp’ın bazı ‘görüntülü görüşme’ uygulamalarının da sonunu getirebileceği tahmin ediliyor. Kullanıcılar, artık iletişimin hemen her alanında WhatsApp’ı tercih edebilir.

Zuckerberg söylemişti

Öte yandan gelişmenin, sosyal medya şirketi Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg’in, ‘gelecek videoda’ şeklindeki açıklamaları sonrası gelmesi ilginç.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu