Lenovo Ideapad 700’e SSD Nasıl Takılır?

Lenovo Ideapad 700’e SSD Nasıl Takılır?

Lenovo Ideapad modeline SSD nasıl takılır sorusunun yanıtını bu detaylı videoda paylaştık. İşte merak edilen sorunun en ince ayrıntısına kadar yanıtı...

Lenovo Ideapad 700 modeli incelemesi, TeknolojiTuru.com’un en çok ziyaret edilen makaleri arasında yer alıyor. Her gün sayısız e-mail aldığımız, çeşitli sorulara detaylı yanıtlar verdiğimiz popüler dizüstü bilgisayar modeli ile ilgili en önemli soru işaretlerinden biri de SSD takılabilmesi. Ürüne SSD takılabiliyor, ancak bunun nasıl yapıldığı konusu son derece kafa karıştırıcıydı… Neyse ki bunu da çözdük…

Lenovo Ideapad incelemesini hazırlayan tanınmış teknoloji editörü Gurur Sönmez’in detaylı ve pratik anlatımıyla Lenovo Ideapad 700’e SSD nasıl takılır videosuna yanıt geldi.

Aşağıdaki videoyu izleyerek modele SSD takılmasına yönelik merak ettiğiniz tüm sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Ayrıca bu içeriğin altındaki yorum kısmından da sormak istediğiniz soruları bekleriz.

İyi seyirler…

Lenovo Ideapad 700 incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz. Lenovo Yoga 500 incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz. Lenovo Yoga Tablet 2 incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Vidyolog.net’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

YORUM

Yorumlar 2
  • comment-avatar
    Semih önal 6 sene

    Merhaba lenovo 700 almayı düşünüyorum fakat ssd uyum konusunda kararsız kaldım siz 950 pro m2 kullanmışsınız,ben 950 evo m2 256 ilk almayı düşünüyorum pin yapıları aynı fakat 850 evo m2 ilave eden de var, 850 evo m2 pin yapısı 3 bölme diğerlerinden farklı.uyumluluk konusunda problem yaşar mıyım.

  • comment-avatar
    ufuk 5 sene

    Her şey çok güzel olmuş fakat asıl beklediğimiz görüntü olan açılış kapanış hızına yönelik kısım yok. Keşke onunla ilgili de bir kaç saniyelik bir çekim ekleseydiniz de bizlerde büyük farkı görebilseydik. sonuçta bilgisayarda ki en büyük eksik ssd olmadığında yavaş açılıp yavaş kapanması şuanda.