WebzMind ile Content Marketing, Dijital PR ve SEO Çalışmalarını Birlikte Yapın

WebzMind ile Content Marketing, Dijital PR ve SEO Çalışmalarını Birlikte Yapın

WebzMind; popüler yayıncılarda, bloglar ve sosyal medya hesaplarında sponsorlu içerik yayını yaparak markaları hedef kitlelerine ulaştıracak.

WebzMind; şirketler tarafından marka hedeflerine uygun bir şekilde hazırlanan video, metin ve resim içeriklerini her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği popüler yayıncılarda, bloglar ve sosyal medya hesaplarında sponsorlu içerik yayını yaparak hedef kitlelerine ulaştıracak.

Dijital PR, içerik pazarlama (content marketing) ve SEO çalışmalarının birlikte yapılabileceği hizmetler sunan WebzMind’ın en önemli avantajlarından bir tanesi de her sitede farklı içeriklerin kullanılabiliyor olması. Reklamverenler duyurusunu yapmak istedikleri kampanyaları farklı sitelerde farklı içeriklerde yayınlayabiliyor. Bu sayede arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun çalışmalar da yapılabiliyor.

Reklamverenlere 3.000’den fazla blog ve haber sitesi ile çalışabilme olanağı sunan WebzMind’ın Network’ünde yer alan yayıncı sayısı her geçen gün artıyor.

WebzMind kurucu ortağı Murat Buyurgan hizmetleri hakkında şunları söylüyor; “Markalarının internet reklamlarını kullanarak internet kullanıcısının dikkatini çekmesi her geçen gün zorlaşıyor. Sosyal medyada paylaşılan marka içerikleri basit mesajlar verdiğinde etkili olamıyor. Internet kullanıcılarının ilgisini çekmek için içerik pazarlaması çok daha doğru bir yöntem haline geldi. Bunun için ise kaliteli bir içeriğe, bu içeriğin yayınlanacağı doğru sitelere ihtiyaç var. WebzMind markaların ihtiyaç duyduğu doğru siteleri bir araya getiriyor. SEO internetin her döneminde markalar için önem taşıyordu, hala da taşıyor. WebzMind olarak çalışma yapacağımız siteleri seçerken en çok dikkat ettiğimiz kriterlerden biri de SEO kriterlerine uygun siteler olmaları. WebzMind ile çalışan markalar bu üçlünün yani; dijital PR, içerik pazarlaması ve SEO’nun birlikte kullanılarak yaptıkları kampanyalardan oldukça başarılı sonuçlar elde ediyorlar.”

WebzMind ile çalışan markalar Dijital PR, içerik pazarlaması (Content Marketing) ve SEO hizmetlerini bir arada alabiliyorlar. 3 yılı aşkın süredir faaliyette olan WebzMind’ın iş ortakları arasında dijital ajanslar, PR ajansları ve medya planlama ajansları da bulunuyor.

İş dünyası ile ilgili haberlere online basın bülteni dağıtım servisi Kurumsalhaberler.com’dan ulaşabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0