Özellikleri ile Çarpıcı Xiaomi Redmi 4 Göründü

Xiaomi akıllı telefon konusunda fark yaratmaya devam ediyor. İşte iddialı şirketin en yeni modeli Redmi 4'ün özellikleri ve fiyatı...

Xiaomi, son yılların öne çıkan akıllı telefon markalarından ve yeni modellerinden biri daha ortaya çıktı. Merakla beklenen Android’li cihaz Xiaomi Redmi 4 akıllı telefondan biraz daha fazlasını fazlasını vaat ediyor.

Xiaomi Redmi 4 özellikler konusunda oldukça bonkör. Cihaz, Çin merkezli işlemciler yerine Amerikan menşeili Qualcomm’un Snapdragon 625 çipseti ile geliyor. Son derece performanslı ve hızlı bir cihaz söz konusu.

2016_2f08_2f25_2f36_2fredmi_note_4_01_e051e

Akıllı telefonda grafik ve oyun performansı da dikkat çekici olacak gibi. Çünkü 3 GB RAM’le birlikte sunuluyor. Birçok akıllı telefonda 2 GB RAM kullanılırken Xiaomi’nin fark yarattığı aşikar.

Fotoğraf ve videoların gittikçe daha fazla yer kaplaması günümüzde akıllı telefon kullanıcılarının önemli sorunlarından biri. Redmi 4 bu konuda da mütevazı değil; 32 GB dahili depolama alanine sahip. Ayrıca microSD kullanılarak hafızası daha da artırılabiliyor.

İlginizi çekebilir: 1500 TL altı en iyi akıllılar

Xiaomi Redmi 4 kamera yönünden de iddialı. Üründe arka kamera 13 MP fotoğraf çekebiliyor. Ayrıca ön kamerası 5 MP. Merak edilen bir diğer konu da şüphesiz batarya kapasitesi. Gelen son bilgilere göre cihazda oldukça yüksek bir kapasite kullanılacak.

Redmi 4 4000 mAh pil kapasitesine sahip.

Ve hazır olun Xiaomi akıllı telefon fiyatı da belli oldu. Sadece 190 dolar. Şaşırtıcı.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Huawei P9 Lite incelemesi için tıklayın.

YORUM

Yorumlar 0