Hala Galaxy Note 7’nizi İade Etmediniz mi? Acele Edin!

Hala Galaxy Note 7’nizi İade Etmediniz mi? Acele Edin!

Samsung, tüm dünyada Galaxy Note 7 satışlarını durdurdu ve ürünü satın alan kullanıcılarına önemli bir çağrıda bulundu: Geri getirin! İşte detaylar...

Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Note7 Değişim Programını eski ve yeni tüm seri Galaxy Note 7 cihazlarını kapsayacak şekilde düzenledi. 18 Ekim – 11 Kasım 2016 arasında geçerli olacak program, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilgisi dâhilinde hazırlandı. Programın tüm detayları resmi web sitesinden duyuruldu.

Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve Değişim Programı’na katılmalarını önemle talep ediyor.

Değişim programı iki seçenek şeklinde geldi; Note7 modelini getiren kullanıcı, Galaxy S7 edge+600 TL ödeme alabilecek ya da doğrudan para iadesi yapılacak.

Operatör üzerinden sözleşmeli satın alımlarda ise yine S7 edge değişim ya da ek maliyetsiz sözleşme iptali seçenekleri sunulacak.

İlginizi çekebilir: Sonraki büyük teknoloji fenomeni hangisi olacak? 

Note 7 iadesi için gönderilen özel kutuya göz atmak için buraya tıklayınız.

soreloser

“Sabır ve anlayış için teşekkür ederiz”

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, “Samsung olarak, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için öncelik taşımaktadır. Bu nedenle alınan küresel karar doğrultusunda, Galaxy Note 7 satışları durduruldu. Hiçbir kullanıcımızı mağdur etmeyecek kapsamlı bir değişim programı başlatıyoruz. Kullanıcılarımızın bu süreçte göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederiz” dedi.

YORUM

Yorumlar 0