Yeni Kimliği ve Araç Filosuyla Karşınızda: Rent A Car Dragon

Yeni Kimliği ve Araç Filosuyla Karşınızda: Rent A Car Dragon

Yeşilin maviyle buluştuğu ender noktalardan biri olan Kuşadası her geçen yıl turizm firmalarının ve turistlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Tatil rotalarının ilk sırasında yer alan Kuşadası önemli tarihi ve doğal güzellikleri barındırmasıyla da hem kültür hem de deniz turizmi için adeta biçilmiş bir kaftandır.

Dilek Yarımadası Milli Parkı ile korunmuş bir doğaya ev sahipliği yapan Kuşadası, ruhu dinlendirmeye yetecek kadar huzuru bünyesine barındırırken aynı zaman da canlı gece hayatıyla da tatilcileri eğlencenin doruklarına çıkarabilmektedir. Kendi sınırları içerisinde önemli tarihi yapılara tanıklık etmesine rağmen merkezi konumunun getirmiş olduğu ayrıcalık sayesinde özel araç ile gidilebilecek pek çok önemli tarihi yapıya ve ören yerine de ulaşım imkânı sağlamaktadır. İzmir’e bağlı Selçuk ilçesine oldukça yakın bir konumda olan Kuşadası’ndan kolaylıkla Efes antik kenti, Meryem Ana Kilisesi, Artemis Tapınağı, Saint Jean Kilisesi, Dilek Yarımadası Milli Parkı, Pygale, Yılancı burnu, Şirince gibi önemli tarihsel dokulara ve doğal güzelliklere ulaşmanız mümkündür.

Kuşadası merkezde bulunan Kadınlar Plajı’nda denize girebileceğiniz gibi aynı zaman da merkezden uzak olan farklı ve birbirinden güzel koylara da kısa bir araç yolculuğu ile ulaşmanız mümkündür. Bunun için yapılacak en doğru tercih ise rent a car’dır. Toplu taşıma araçlarının gitmediği koylara ve tarihi yapılara ulaşmak için en ideal yol olan rent a car ile farklı yerleri görme imkânına erişebileceğiniz gibi daha hızlı ulaşım ile zamanınızı yolda harcamanıza da izin vermemiş olacaksınız.

Rent a car da bulunan araçların model ve özellikleri kadar hasar tespitinin yapılmış olmasına, sigorta poliçesine, son muayenelerinin yapılmış olmasına, yakıt harcamasına, ihtiyacınıza ve kişi sayısına uygun olmasına müşterileri kadar dikkat eden Rent A Car Dragon ve trafikte güvenli seyahat edip, tatilinizi farklı durak noktaları ile renklendirebilirsiniz. Kurallarını bizzat kendinizin belirlediği ve görmeyi arzuladığınız durak yerlerine ve rotalara kendi aracınız gibi bir konforda ulaşmanızı sağlayan rent a car firmamızdan ise araç kiralamak sanılanın aksine oldukça kolaydır. İşlemlerin uzun olmasından ve tatildeki kısıtlı zamanı bu şekilde harcamak istemeyenlerin uğrak noktası olan Rent A Car Dragon sorunsuz iletişim ve olağanüstü hoşgörüsü sayesinde bütçenize ve ihtiyacınıza uygun araçları temin etmeye özen göstermektedir.

Zengin araç filosuna sahip olan Rent A Car Dragon, sahip olduğu ürün çeşitliliği ile her zevke ve isteğe hitap edebilmektedir. Kiraladığınız süreyi en az sıkıntı ve aksilik ile tamamlamanızı sağlamanız açısından araçların yıllık bakımları yapılmakla birlikte teslim edilmeden öncede son kontrollerden geçirilmektedir. Böylelikle müşterilerine sorunsuz bir hizmetin kapılarını aralayan Rent A Car Dragon sizlere bir telefon uzaklığındadır. Rent a car’a ihtiyacınızın olduğunu hissettiğiniz anda firmamıza telefon ederek ulaşabilirsiniz. İstediğiniz aracın modelini ve özelliklerini belirttikten sonra aracı almaya gelmenize gerek kalmadan olduğunuz yere getirerek teslim yapılmaktadır. İster havaalanı girişinde isterseniz de konakladığınız yere aracınızı getirme seçeneğini kullanmakta özgürsünüz. Böylelikle Kuşadası’nın zengin tarihi dokusunu ve el değmemiş doğasını keşfetmek için zaman kaybetmeden aracınıza sahip olabilirsiniz. Araç filosu için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0