4.5G Destekli ZyXEL WAH 7706 Satışa Sunuldu

4.5G Destekli ZyXEL WAH 7706 Satışa Sunuldu

Satışa sunulan 4.5G/LTE destekli ürün ZyXEL WAH7706 özellikleri, fiyatı, artıları ve eksileri...

Ağ teknolojileri şirketi ZyXEL, sık seyahat edenlerin iletişim kesintilerinin önüne geçip sürekli çevrimiçi kalmalarını sağlayacak 4.5G/LTE destekli ürünü WAH7706’yı tanıttı. Sahip olduğu yüksek hızlı IEEE 802.11ac teknolojisiyle seyahat eden ve sürekli hareket halinde olan kullanıcılar için çok iyi bir seçim olan ZyXEL WAH7706 ile mevcut bağlantı paylaşılıyor ve 32 Wi-Fi cihazına aynı anda sunulabiliyor.

Tak-çalıştır tasarım

Seyahat halindeki kullanıcıların en büyük sorunu veri hızları. WAH7706 taşınabilir 4.5G/LTE router, indirme yönünde 40MHz bant genişliğinde 300Mbps ve yükleme yönünde 20MHz bant genişliğinde 50Mbps hız imkânı sunuyor. Ayrıca cihazın “tak-çalıştır” tasarımı, kullanıcıların hiçbir teknik ayar yapmadan hızlı ve kolay bir şekilde LTE üzerinden internete bağlanmalarını sağlıyor. Üründe ayrıca 300 saate kadar bekleme süresi dikkat çekiyor.

Piliyle birlikte 125 gram ağırlığında olan WAH7706, çoklu kanal desteğiyle kullanıcıların mobil operatörlerinin sunduğu 4.5G hizmetinin özelliğine göre seyahat halindeyken hız ve iletişim kesintisi yaşamaması anlamına gelecek.

ZyXEL_WAH_7706-2

Kolay veri paylaşımı

 ZyXEL WAH7706 router’ın SD kart desteği sayesinde kablosuz olarak verilerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, SD kartınızı WAH7706 4.5G/LTE router’a takmanız ve kullanıcı arayüzü üzerinden bu özelliği etkinleştirmeniz.

LTE pazarını tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yeni gelişen bir alan olduğunu belirten ZyXEL Türkiye Pazarlama ve Marka Müdürü Özden Aliyagiç Uyar “Ülkemizde 1 Nisan itibariyle geçilen 4.5G altyapısı; mevcut altyapıların hızla yenilenmesiyle gün geçtikçe daha da hızlı bir hal alıyor. LTE teknolojileri sık seyahat eden gezginler için de internete daha yüksek hızla ve mobil olarak bağlanma anlamında önemli fırsatlar içeriyor. Biz; özellikle sık seyahat edenler ve mobil ihtiyacı olanlar için WAH 7706 4.5G/LTE router ile uzun pil ömrü, yüksek performans, kolay kullanım ve kesintisiz iletişim gibi ana ihtiyaçları tek bir üründe sunuyoruz” dedi.

YORUM

Yorumlar 0