Son Döneme Damgasını Vuran Oyun Haberleri – 13

Son Döneme Damgasını Vuran Oyun Haberleri – 13

Dark Souls 3: Ashes of Ariandel DLC, NBA 2K17 oynanış videosu, Battlefield 1 Premium Pass içeriği ve fiyatı, Deus Ex: Mankind Divided ve Inside... İşte detaylar!

Dark Souls 3’ün yeni eklenti paketi Ashes of Ariandel duyuruldu!

Dark Souls 3’ün yeni genişleme paketinin detayları, geliştiricisi FromSoftware tarafından yayınlanan bir trailer ile duyuruldu.

Oyunun ilk DLC’si olan Ashes of Ariandel oyunculara, yepyeni bir bölgeye “korkunç bir sırrı ortaya çıkarmak için” seyahat fırsatı sunacak. Dark Souls 3: Ashes of Ariandel tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Oyunun yayıncısı Bandai Namco’nun yaptığı açıklamalara göre, oyuncular Ariandel’in donmuş topraklarını tahrip etmiş kötülüğün gizemini ortaya çıkarıp yenmek için; yepyeni bir atmosferde, korkunç düşmanlara karşı mücadele edecekler. Ayrıca yeni genişleme paketi ile oyuna yeni silahlar, zırhlar ve oyuncuların keşif ve deneyimine yardım edecek yeni büyüler eklenecek.

Dark Souls III için yayınlanması planlanan iki genişleme paketinin ilk sürümü olacak Ashes of Ariandel DLC PS4, Xbox One ve PC platformlarına 25 Ekim itibariyle, 15$ fiyat etiketi ile çıkış yapacak.

Deus Ex: Mankind Divided beklentileri karşılamadı!

23 Ağustos’ta çıkış yapan Deus Ex: Mankind Divided, yaşattığı optimizasyon sorunları nedeniyle bir çok oyuncunun kabusu oldu.

deus_ex_mankind_divided

Oyunun Steam mağaza sayfasına yansıyan geri bildirimlere göre; ani FPS düşüşü, fare ayarlarındaki problemler ve intro videolarından sonra oyunun çökmesi gibi başlıca sorunları bulunmakta. Geliştirici stüdyo Eidos Montreal tüm bu şikayetlere kulak vererek, 24 Ağustos’ta ani çöküşleri ortadan kaldırma odaklı bir yama yayınladı. Optimizasyon problemlerinin pas geçildiği yama ile sorunların çözülüp çözülmeyeceği şimdilik belirsiz, bekleyip göreceğiz…

NBA 2K17 için yeni tanıtım videosu yayınlandı!

2K Games’in iddialı spor oyunlarından NBA 2K17 için Friction ismiyle yayınlanan oynanış videosu basketbol tutkunlarının heyecanını neredeyse alevlendirecek cinsten. Önce videoyu izleyelim, sonra detaylar üzerine atıp tutalım…

NBA 2K17’nin Standart Edition’ın kapağındaki star isim Paul George ve NBA 2K17 Legend Edition’ın kapak yıldızı Kobe Bryant’ın da aralarında bulunduğu bir çok efsane ismi görebileceğiniz video tamamen oyun içi görüntülerden oluşmuş. Yıldız isimlerin gerçek mimiklerine tanıklık edebileceğiniz NBA 2K17; grafikleri, hikaye modu ve oynanışı ile de basketbol severlere muhteşem bir deneyim yaşatacak gibi görünüyor.

Ön siparişle satın alanlar için 16 Eylül’de, diğer oyuncular içinse 20 Eylül’de PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak NBA 2K17’yi ön siparişle satın almak; 5.000 sanal para, içinde Paul George Serbest Temsilci kartı bulunan MyTEAM Paketi, Efsanevi 1992 USA Basketbol “Rüya Takımı” ve MyPlayer için Paul George ABD basketbol formasına sahip olma gibi bir çok avantajı da beraberinde getirecek.

Battlefield 1’in Premium Pass içeriği belli oldu!

Electronic Arts tarafından yılın ilgiyle beklenen FPS oyunu Battlefield 1 Premium Pass detayları açıklandı.

İçeriğinde 16 yeni harita, 20 yeni silah, 14 künye ve 14 adet Battlepack bulunacak Premium Pass, 49.99 dolar fiyat etiketiyle sunulacak. Battlepack’ler ise Kasım 2016’dan başlayarak aylık olarak oyunculara verilecek.

Premium Pass sahibi oyuncular haritalara iki hafta daha erken erişim sağlayabilecek ve ekstra olarak yeni modlar, yeni araçlar ve özel sınıflara erişimleri olacak.

battlefield-1-AT

Toplamda 4 genişleme paketinden oluşması planlanan Premium Pass’in ilk genişleme paketi “They Shall Not Pass” adıyla Mart 2017’de çıkış yapacak ve müthiş savaşa Fransız ordusunu da dahil edecek. İkinci genişleme paketi (DLC) ile de Rus İmparatorluğunun savaşa dahil olması planlanıyor.

İngiltere, Almanya, Avusturya-Macaristan, İtalya, Osmanlı ve Amerika ülkelerinin multiplayer modunda bulunacağı Battlefield 1, 21 Ekim tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformları için Türkçe dil desteği (altyazı) ile çıkış yapacak.

Inside, Playstation 4 için çıkış yaptı!

Limbo ile oldukça başarılı bir imza atmış oyun stüdyosu Playdead’in yeni oyunu Inside için geçtiğimiz günlerde bir sızıntıdan, üzerine tıklayarak okuyabileceğiniz serimizin 8. haber içeriğinde Playdead’in geliştirdiği INSIDE, Ağustos’ta PS4 için yayınlanabilir!  başlığı ile söz etmiştik.

inside

Haziran sonunda Xbox One ve bir hafta sonra da Steam’e çıkış yapan Inside için; oyuncuların PSN, Xbox Live ve Steam başarımlarını tek bir havuzda toplayarak listeleyen platform Exophase’de yayınlanan Trophy listesi PS4 oyuncularını beklentiye sokmuştu.

Tüm bu beklentileri doğrular şekilde 24 Ağustos’ta PS4 için çıkış yapan Inside, PSN TR üzerinde 59.99 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Yazar: Beril Koç

YORUM

Yorumlar 0