Son Döneme Damgasını Vuran Oyun Haberleri – 12

Son Döneme Damgasını Vuran Oyun Haberleri – 12

Son döneme damgasını vuran Warhammer 40K: Eternal Crusade, Overwatch ve Mafia 3 hakkındaki yeni gelişmeler, detaylar... Başlıyoruz!

Warhammer 40K: Eternal Crusade’in çıkış tarihi belli oldu!

Gerçek zamanlı strateji oyunlarının en bilindiklerinden Warhammer 40K’nın yeni oyunu Eternal Crusade’in çıkış tarihi, geliştiricisi Bandai Namco tarafından duyuruldu.

Eldar, Chaos Space Marines, Orks ve Space Marines dört farklı faction’ı arasında 41. milenyumda geçen destansı bir savaşa çekileceğiniz Eternal Crusade, düşman sahasını ele geçirmeye çalışma ve düşmanları yok ederek Warhammer 40K evrenini kontrol altına alma üzerine kurulu… Eternal Crusade’in yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

23 Eylül 2016 tarihinde şimdilik sadece PC platformu için piyasaya sunulacak Warhammer 40K: Eternal Crusade, Steam üzerinden erken erişim seçeneği ile oynanabilir durumda. War calls! Will you answer?

Mafia III’ün nostalji rüzgarı estirecek müzikleri duyuruldu!

Müzik seçiminin oyunun en etkileyici ve tamamlayıcı unsurlarından olduğu, diğer oyunlarda olduğu gibi Mafia 3’ün tanıtım videolarından da farkedilen bir gerçek.

Yukarıda izlediğiniz üzere, Gamescom 2016’da sürükleyici bir video yayınlayarak Mafia 3’ün çıtasını bir nebze daha yükselten 2K Games ve Hangar 13, Jesse Harlin ve Jim Bonney tarafından oyun için bestelenen soundtracklere ek olarak seçtiği lisanslı müziklerle; 1960’ların nostalji rüzgarını günümüze doğru estirmeye hazırlanıyor.

Toplamda 100 lisanslı parça bulunan Mafia 3 Track List‘inde; Johnny Cash, Aretha Franklin, Sam Cooke gibi ünlü sanatçıların müzik dünyasına damga vurmuş parçalarını görmemiz mümkün.

Oyunun senaryosunu daha da güçlendirecek bu listenin bir kısmına aşağıdan göz atabilir, dilerseniz buraya tıklayarak tüm listeye ulaşabilirsiniz.

-“Fortunate Son” Creedence Clearwater Revival
-“You” Marvin Gaye
-“Hold On, I’m Comin’” Sam and Dave
-“Pictures Of Matchstick Men” Status Quo
-“Chain Of Fools” Aretha Franklin
-“Somebody To Love” Jefferson Airplane
-“Ring Of Fire” Johnny Cash
-“A Little Less Conversation” Elvis

Mafia III 7 Ekim’de; PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

Overwatch’un yeni haritası Eichenwalde, PTR Server’larında oynanabilir durumda!

Overwatch’un, test sunucularında PTR oyuncularına Quick Play ve Competitive modlarında sunduğu Eichenwalde haritası, deneyimleyenler tarafından tahmin edildiğinden de küçük bulundu.

Karışık evler, dar koridorlar ve terk edilmiş bir kalenin bulunduğu Overwatch Eichenwalde haritası Almanya’nın, Stuttgart eteklerine konumlandırılmış.

Kotaku tester’larına göre, defans oynayan takıma büyük fayda sağlayacak harita yerleşimi, atak yapan takımı bir hayli zorlayacak. İşte Overwatch Eichenwalde için Blizzard tarafından yayınlanan kısa tanıtım videosu:

Eichenwalde’ın, Eylül ayında Overwatch haritalarına dahil edilmesi planlanıyor.

Yazar: Beril Koç

YORUM

Yorumlar 0