Monster Notebook’un Yeni Oyun Bilgisayarları gamescom 2016’da!

Monster Notebook’un Yeni Oyun Bilgisayarları gamescom 2016’da!

NVIDIA’nın 1000 serisi mobil grafik kartlarını barındıran yeni Monster Bilgisayar modelleri, gamescom fuarında kullanıcıların beğenisine sunulacak

Monster Notebook, uluslararası pazara açılma yılı olarak belirlediği 2016’da katıldığı uluslararası etkinliklere bir yenisini ekliyor. Firma, 17-21 Ağustos tarihlerinde Almanya’nın Köln şehrinde dünyanın en büyük PC ve video oyun fuarı gamescom’da en yeni oyun bilgisayarı modellerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Bu yılın başında Las Vegas’ta gerçekleştirilen CES 2016’ya katılan tek Türk firması olan Monster Notebook, ardından dünyanın üreticilere yönelik en büyük fuarı olan COMPUTEX’te boy göstermiş ve haziran ayında da dünyanın en büyük oyun fuarlarından E3’te standıyla yer almıştı. Monster Notebook bu yıl ilk kez katılacağı gamescom kapsamında oyun tutkunlarını sevindirecek haberler vermeye hazırlanıyor. NVIDIA’nın tanıtıldığı günden beri büyük ilgi gören yeni 1000 serisi grafik kartlarının mobil versiyonları, Monster Notebook tarafından en yeni gaming laptop modellerinde kullanılacak.

Ağustos ayı içerisinde tanıtılması beklenen NVIDIA 1000 serisi mobil grafik kartlarını kullanan modellerini gamescom’da tüm ziyaretçilere sergileyecek olan Monster Notebook, bu grafik kartları NVIDIA tarafından tanıtıldığı andan itibaren NVIDIA 1000 serisi grafik kartlı yeni gaming notebook modellerini www.monsternotebook.com.tr adresinden satışa sunacak.

Monster-logoMonster Notebook’un gamescom’daki standını ziyaret edemeyecekseniz üzülmenize gerek yok çünkü fuar süresince Monster Notebook’un Facebook sayfası üzerinden canlı yayınlar yapılacak. Monster Notebook’un gamescom yayınlarını takip etmek ve Monster’ın oyun bilgisayarları hakkındaki en yeni haberleri almak için www.facebook.com/monsternotebook adresinden Monster’ın Facebook hesabını takip etmeyi unutmayın.

Monster Notebook NVIDIA 1000 serisi mobil grafik kartlarını kullanan en yeni oyun laptopları ile 17-21 Ağustos tarihleri arasında gamescom fuar alanında 10.1 Hall A034 adresindeki standında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

YORUM

Yorumlar 0