Master of Orion 25 Ağustos’ta Çıkıyor!

Master of Orion 25 Ağustos’ta Çıkıyor!

4X türünün atası sayılan efsane uzay stratejisi Master of Orion, yeni nesil grafikler ve oynanışıyla 25 Ağustos 2016’da yayınlanıyor.

Erken Erişim sürecinin sonuna gelen ve 4X türünün atası sayılan efsane uzay stratejisi, yeni nesil grafikler ve oynanışıyla 25 Ağustos 2016’da yayınlanıyor. Galaksi üzerinde hâkimiyet kurmak için savaşan farklı ırkların hikayesine dahil olduğumuz bu oyun, hem yeni nesil oyunculara hem de orijinal oyunun hayranlarına hitap edecek şekilde geliştirildi. Bonus olarak Master of Orion’ı alanlar, 1997 yapımı gerçek zamanlı strateji klasiği Total Annihilation’a ücretsiz sahip olacaklar.

Oyunda orijinal seride yer alan 10 ırk, bilim kurgu ve video oyunlarından tanıyacağınız Mark Hamill (Star Wars, Joker), Robert Englund (Freddy Krueger), Michael Dorn (Star Trek: Next Generation) ve Alan Tudyk (Firefly) gibi ünlü isimler tarafından seslendiriliyor. AAA grafiklerle oluşturulan gerçek zamanlı taktiksel savaşları izlerken nefesiniz kesilebilir.

“Master of Orion’ı yeniden oyunseverlerle buluşturma macerası uzun ama son derece heyecan verici bir yolculuktu,” diyen Ürün Yayın Direktörü Jacob Beucler, Master of Orion oyun topluluğunun yapımın şekillenmesinde önemli rol üstlendiğini de sözlerine ekledi.

1470916737_MoO_TotalAnnihilation_Artwork

Chris Taylor ve Ron Gilbert tarafından tasarlanan bu oyuna erişmek için Master of Orion’u mevcut ya da yeni Wargaming.net hesabınıza bağlayın. Daha sonra oyunun ana menüsündeki Seçenekler sekmesinde yer alan Wargaming.net Hesabı üzerinden ulaşabileceğiniz önergeleri izleyin. Master of Orion serisi ilk kez 1990’ların ortalarında oyuncularla buluştu ve 4X adı verilen, harita keşfetme, sınır genişletme, kaynak ele geçirme ve düşman yok etmeye dayalı strateji oyunlarının standartlarını belirlemesiyle olarak tarihe geçti.

WG Labs, Master of Orion’u geliştirirken orijinal oyunun en iyi özellikleri ile günümüzün oynanış dinamiklerini birleştirmeyi hedefledi. Başarıya ulaşmak için birçok yolun olduğu oyunda galaksiyi ele geçirmeye ve Orion’u keşfetmeye hazır mısınız? 25 Ağustos itibariyle çıkacak olan Master of Orion standart sürümünün yanı sıra Koleksiyon Sürümü de halen satışta. Oyunun dijital eskizlerinin bulunduğu Artbook, Master of Orion I, II III, oyun müziği albümü, gemilerinizi dilerseniz modern bir arayüzde retro piksellerle oynamanızı sağlayan retro modu ve bu sürüme özel Terran ırkıyla Koleksiyon Sürümü’nü Steam ve GOG.com üzerinden satın alabilirsiniz:

YORUM

Yorumlar 0