KYOCERA’nın Mobil Uygulaması: MyPanel

KYOCERA’nın Mobil Uygulaması: MyPanel

KYOCERA tüketicilerin iş akışını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyor. İşte bunlardan bir diğeri de mobil uygulama MyPanel...

KYOCERA tüketicilerin iş akışını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyor. Bu çözümlerden biri de mobil cihazlardan KYOCERA yazıcılar ve çok fonksiyonlu fotokopi makinelerinin kontrolünü sağlayan bir kontrol paneli uygulaması olan MyPanel.

MyPanel kullanıcıların kopyalama, baskı alma ve tarama özelliklerine uzaktan erişim imkânı verir, önceden tanımlanan ayarlamaları destekler ve bireysel cihazlara uyumlu bir arabirim sunar. Çoğu işletmenin ofisinde farklı fonksiyonlar ve özellikler sunan çok fonksiyonlu fotokopi makinası ve yazıcı mevcuttur ve her cihaz için baskı ve diğer fonksiyonların ayarlarını yapmak zaman kaybına yol açmaktadır.

Özellikle LCD panelin küçük olması durumunda ve taranan dokümanın bir e-posta adresine gönderilmesi gerektiğinde karmaşıklık artmaktadır. KYOCERA MyPanel, kullanıcıların mobil cihazlarıyla Wi-Fi ağına bağlanarak uzaktan erişim sağlamasına yarayan bir mobil uygulamadır. Uygulama; App Store, Google Play ve Windows Store’dan indirilebilmektedir.

YORUM

Yorumlar 0