2016 Yaz Olimpiyatları Heyecanı Google’da!

2016 Yaz Olimpiyatları Heyecanı Google’da!

Sporseverler, Olimpiyat Oyunları süresince yaptıkları Google aramalarında gerçek zamanlı verilere kolaylıkla ulaşabilecekler.

Olimpiyat heyecanı başlıyor! Heyecan dorukta, madalyaları toplayabilecek miyiz, yoksa kılpayı kaçıracak mıyız? Favoriler biliniyor, peki ya sürprizler kazanırsa? Her şeyiyle heyecan yüksek seviyede ve buna ortak olmak isteyenlerin başvuru kaynaklarından biri de elbette internet…

Dünyanın en köklü ve kapsamlı spor etkinliği için gözler 2016 Yaz Olimpiyatları’nın düzenlendiği Rio de Janeiro’ya çevrilirken, kullanıcılar Google’da konuyla ilgili olarak arama yaptıklarında ‘One Box’lar aracılığı ile en güncel bilgiye anında ve kolayca ulaşma imkanına kavuşuyor.

Sporseverler 5-21 Ağustos (Türkiye Saati ile 6-22 Ağustos) tarihleri arasında 31. kez gerçekleşecek olan Olimpiyat Oyunları süresince yaptıkları aramalarda gerçek zamanlı verilere “Genel Bakış”, “Spor Dalları”, “Program”, ”Sporcular”, “Madalyalar” ve “Ülkeler” gibi kategoriler altından erişebiliyor.

GoogleSecurity_MANSET_1

Tüm bu bilgilerin yanı sıra o anda trend olan konuları takip etmek için kullanıcıların yapması gereken şey çok basit. Bilgisayardan ya da cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlardaki Google uygulaması üzerinden Olimpiyatlar ile ilgili arama yapmak olacak.

Olimpiyat Oyunları Google ile sizinle olacak. Bu dev organizasyonla ilgili öne çıkan gelişmeleri de TeknolojiTuru olarak siz değerli okurlarımıza aktaracağız.

YORUM

Yorumlar 0