Yeni Oyun = Kelimece: Kelime Savaşı

Yeni Oyun = Kelimece: Kelime Savaşı

Mobil oyun Kelimece: Kelime Savaşı, Google Play ve App Store ‘da yayınlandı. İşte yapıma dair öne çıkanlar...

Kelime Savaşı Başladı Türk yazılım firması Mobitris Bilişim tarafından geliştirilmiş bir oyun olan “Kelimece: Kelime Savaşı”, kelime oyunları sevenler için kelime bilgisi kadar strateji gerektiren bir oyun olarak Google Play ve App Store ‘da yayınlandı.

Mobil uygulama geliştirme şirketi Mobitris tarafından geliştirilen ilk oyun olma özelliği taşıyan “Kelimece: Kelime Savaşı”, kelime oyunlarına yeni bir bakış açısı getiriyor. Oyun, güncel ve eğlenceli kurgusuyla oyun severlerden tam not aldı. iOS ve Android platformları için geliştirilen oyun, online olarak bir rakibe karşı oynanıyor. İsterseniz Facebook ile giriş yaparak Facebook arkadaşlarınızla karışılıklı oyun oynayabilir, isterseniz rastgele rakiplerle eşleşebilirsiniz.

Mobitris kurucusu Özgür Meliye, “Oyunu geliştirmek için 7 ay boyunca enerji harcadıklarını, ancak oyunu oynadıkça ve oyunculardan gelen yorumları gördükçe bu emeğe değdiğini görüyoruz. Hedefimiz oyunu farklı dillere çevirip, yurt dışında da yaygınlaştırmak ve oyun konusunda ihracat yapan firmalar arasına katılmak. Oyuna ve kendimize güveniyoruz, başarılı olmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.” dedi.

YORUM

Yorumlar 0