Destekler Sonuç Verdi, Gülnur Karakuzu YouTube’a Geri Döndü!

Destekler Sonuç Verdi, Gülnur Karakuzu YouTube’a Geri Döndü!

Eğlence Sokağı adlı Youtube kanalında bilim içerikli videolar üreten ve birçok çirkin hakarete maruz kalan Gülnur Karakuzu Youtube'a geri dönme kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde Eğlence Sokağı adlı şirin Youtube kanalında bilim içerikli videolar üreten Gülnur Karakuzu, birkaç sorunlu insan tarafından ağır hakaretlere maruz kalınca kanalındaki videoları aniden silme kararı almış, bunun üzerine sosyal medyada Gülnur’un Youtube’a geri dönmesi için yüzlerce destek mesajı paylaşılmıştı.

Paylaşımlarda özellikle hakaret edenlerin yaptığı zorbalığa dikkat çeken insanlar Gülnur Karakuzu’ya bu tür embesillere kafayı takmaması gerektiği ve yaptığı işe devam etmesi konusunda teşviklerde bulundu. Destek verenler arasında Vine fenomenenleri, Youtuber’lar ve çeşitli internet yayıncıları da vardı. Bu destek içerikli paylaşımlar sonuç vermiş olacak ki Gülnur bugün kanalında yayınladığı bir videoda geri döndüğünü açıkladı.

gulnur_karakuzu

11 yaşındaki Gülnur’un kanalı bu yazı yazıldığında 71 bin aboneye sahip. Biz Gülnur bu saygısızca yorumlara aldırış etmediği ve yayın hayatına devam etme kararı aldığı için çok mutluyuz. Umarız abone sayısı artarak devam eder ve bir daha böyle çirkin olaylara tanık olmaz.

Gülnur Karakuzu’nun Youtube’a geri döndüğünü açıkladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Eğlence Sokağı kanalına da abone olup Gülnur’un bu yaşta gösterdiği çabaya destek olabilirsiniz 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=5BEVHA9567Q

Yazar: Tahsin Özyer

YORUM

Yorumlar 0