Haftanın Dikkat Çeken Uygulamaları

Haftanın Dikkat Çeken Uygulamaları

Haftanın dikkat çeken uygulamaları arasında Enlight, Turkcell Dergilik, VipBanko ve yeniden trend olan Scorp var. İşte detaylar...

Enlight

10,49 TL’lik fiyatına karşın özellikle son dönem sosyal medya fenomenlerinin ilgi gösterdiği Enlight, bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Photoshop benzeri özelliklerin yer aldığı, üstelik pratik arayüzüyle de dikkat çeken Enlight, sanatsal filtreleri ile çarpıcı.

ScorpScorp

Adeta trendler üstü bir uygulama halini alan Scorp, son dönemde iyiden iyiye popüler hal almış durumda. Son derece başarılı bir Türk geliştirici ekibi tarafından hazırlanan Scorp, belli konularda kullanıcıların fikirlerini dile getirdiği bir video yayını uygulaması.

VIPBANKOVIPBANKO

Türkiye’de son dönemin en çok indirilen uygulaması. Futbol ve basketbol karşılaşmalarına dair ilgi çekici tahminlerin yer aldığı platform, 120’den fazla ülkede tercih ediliyor. ‘Günlük banko maçlar’ uygulamanın tanınan yüzü adeta. Eğer bahis oyunlarına ilgili biriyseniz göz atmanızda fayda olabilir.

turkcell_dergilikTurkcell Dergilik

Teknoloji derginiz Newtech de dahil olmak üzere Türkiye’nin önde gelen birçok dergisini dijital ortamda okuyabildiğiniz Turkcell Dergilik uygulamasını hala indirmediyseniz, artık vakit kaybına dur demelisiniz. Ücretsiz ve kullanışlı arayüzüyle kesinlikle yüzünüzü güldürecek. Deneyin.

Önceki

YORUM

Yorumlar 0