Sonos’tan Dahiyane Müzik Dinleme Odacıkları

Sonos’tan Dahiyane Müzik Dinleme Odacıkları

ABD/New York’taki popüler Soho semtinde kapılarını açan Sonos Store'un müşteri deneyimine yönelik olarak sunduğu ‘dinleme odacıkları’ dikkat çekiyor.

Sonos Store, 17 Temmuz 2016 itibarıyla ABD/New York’ta popüler Soho semtinde kapılarını açıyor. Mağazanın devasa boyutlarının yanı sıra müşteri deneyimine yönelik olarak sunduğu ‘dinleme odacıkları’ dikkat çekiyor. 4200 metrekarelik alan üzerinde kurulan mağazada 7 adet dinleme odacığı bulunuyor. Bu alanların her biri 12 metrekarelik alana sahip ve bir evin içerisindeki akustik yapının adeta modellenmiş hali vaat ediliyor.

sonos-listening-room-6-mark-stamaty-wallpaper-1200x9999

Sonos müzik cihazlarını kullanmak isteyen kimseler, odacıklara girerek bir evde müziğin nasıl dinlenebileceğini, kalitenin ne boyutta olduğunu net bir şekilde ‘duyabiliyorlar’ Son derece ilginç bir konspetin sunulduğu mağazada, ayrıca devasa heykeller ve hemen her yanındaki çarpıcı dekorasyon öğeleri de iddialı.

Marka, yüksek segmentli ses sistemleri ile tanınıyor. Şirketin 1000 TL’den başlayan hoparlörler, ev-sinema sistemleri bulunuyor. Connect, Play serisi ve Bridge Wireless öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor.

Kaynak: DigitalTrends

YORUM

Yorumlar 0