Tatil Keyfine Keyif Katacak iOS-Android Oyunları

Tatil Keyfine Keyif Katacak iOS-Android Oyunları

Tatil için en oynanası iOS Android oyunlarını bir araya getirdik. Listede henüz tanışmadıysanız büyük bir hatadan dönmenizi sağlayacak oyunlar var...

Walking War Robots

Aksiyon dolu çokoyunculu yapımda 6’şar kişilik takımlarla düşman savaş araçlarının yok edilmesi bekleniyor. Üstün grafikleri ile dikkat çeken Walking War Robots, son döneme damgasını vuran savaş oyunları arasında konumlanıyor. Olmazsa olmazlardan.

Online_Kafa_Topu

Online Kafa Topu

Türkiye’de son dönemin ilgi çeken yapımlarından biri de Online Kafa Topu. Rakipleriniz gerçek oyuncular ve amacınız topa kafa atarak bir nevi karşınızdakiyle paslaşmak. Topu düşürdüğünüz anda kaybediyorsunuz. Kafa topu oyununda eğlence ve adrenalin bir hayli yüksek.

Perfect_Kick

Perfect Kick

Kaleciyle karşı karşıya kalıp penaltı atmanın nesi heyecan verici olabilir ki sorusuna adeta yanıt niteliğindeki Perfect Kick, futbol oyunlarının trend noktalarından. Yapımda gerçekçi grafikler, online rakipler ve rekabet üst seviyede. Amacınız en iyi golu atmak. Bol şans.

 Color_Switch

Color Switch

Dünya genelinde 100 milyona yakın kişi tarafından oynanan Color Switch, küresel bir ‘hastalık’ haline dönüşme yolunda ilerliyor. Bulmaca türündeki yapımda benzer renkleri bir araya getirmeye çalışıyorsunuz. Tasarımı ve yapay zekasıyla son derece iddialı. Yaratıcı ve yeni ‘olmazsa olmazlardan.’

YORUM

Yorumlar 0