Sony Xperia C4 Android Marshmallow Güncellemesini Ne Zaman Alacak?

Sony Xperia C4 Android Marshmallow Güncellemesini Ne Zaman Alacak?

Xperia C4 Marshmallow güncellemesine ne zaman kavuşacak? İşte 27 Haziran 2016 itibarıyla son bilgiler, detaylar ve güncelleme tarihi...

Sony tarafından geçtiğimiz mart ayında gerçekleştirilen duyuruda Android Marshmallow güncellemesi alacak 22 adet model belirtilmiş, ancak herhangi bir tarih bilgisi gelmemişti. Şirket açıklamasında ‘güncellemenin ülkelere göre farklı tarihlerde gelebileceği’ vurgulanmıştı. Türkiye’deki Xperia C4 sahipleri, merakla Android Marshmallow güncellemesini bekliyorlar. Peki söz konusu güncelleme ne zaman gelecek?

Nisan ayında bazı ülkelerdeki Xperia C4 modellerine gelen güncellemenin, ülkemizde henüz dağıtımına başlanmadığı görülüyor. Son bilgiler ise Temmuz ayından kısa bir süre önce ya da ayın ilk haftası itibarıyla Xperia C4 Marshmallow güncellemesinin yayınlanacağına işaret ediyor. Gözler Sony’de.

Peki güncelleme sonrası kullanıcıları neler bekliyor?

Ekran_Resmi_2016-06-27_13_18_51

Android Marshmallow, Xperia C4 için yenilenen bir arayüz, değişen bazı uygulama ikonları, çok sayıda kısayol özelliği, stabilite ve daha uzun pil ömrü vaat ediyor.

Sony Xperia C4 özellikler; 5.5 inç Full HD ekran, 1.7 GHz hızında çalışan işlemci, 5 MP ön/13 MP arka kamera ve Full HD video kaydı.

YORUM

Yorumlar 0