Motorola Moto Z Özellikleri

Motorola Moto Z Özellikleri

Motorola Moto Z özellikleri ile dikkat çeken yeni bir akıllı telefon. Android'li cihazın teknik detaylarına yakından bakacağız...

Askeri uçaklarda kullanılan alüminyum ile paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş yepyeni ve etkileyici Moto Z, hem dayanıklı hem de jilet kadar ince. 5.2 mm incelik ve ultra hafif 5.5 inç Quad HD AMOLED ekranıyla iddialı bir akıllı telefon. Genel itibarıyla Motorola Moto Z özellikler dikkat çekici…

Qualcomm SnapdragonTM 820 işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB veya 64 GB dahili hafıza seçenekleri sayesinde aynı zamanda son derece güçlü. microSD ekleyerek fotoğraflarınız, videolarınız ve uygulamalarınız için 2 TB’ye kadar hafıza elde etmeniz mümkün.

Moto Z, 13MP yüksek çözünürlüklü kamera ile geliyor. 5MP ön kamerasında yer alan geniş açılı lens, tüm arkadaşlarınızın fotoğrafınızda yer alabilmesi için ideal bir özellik. Ön yüzde yer alan ekstra flaşıyla grubunuzdaki herkes loş ışıkta bile net görünecek. Su sıçramalarına dayanıklı kaplamasıyla yağmur ve dökülen sıvılar size engel olmayacak.

Parmak izi okuyucusu sayesinde telefonunuzu tek dokunuşla açabileceksiniz. 30 saate kadar pil ömrüyle şarj etmeye gerek duymadan telefonunuzu tüm gün ve gece kullanabileceksiniz. Üstelik TurboPower özelliği sayesinde sadece 15 dakikada 8 saate kadar pil ömrü elde edebilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0