Forza Horizon 3: Tanıtım Videosu, Çıkış Tarihi, Gameplay Videosu

Forza Horizon 3: Tanıtım Videosu, Çıkış Tarihi, Gameplay Videosu

Forza Horizon 3 çıkış tarihi, oynanış videosu ve diğer tüm detaylar!

Microsoft’un E3 2016 basın konferansında duyurduğu Xbox oyuncularının vazgeçilmez oyunu Forza Horizon, serinin 3. oyunu ile Xbox One’a ve Windows 10 için PC’ye geliyor!

Playground Games’in open world olarak geliştirdiği Forza Horizon 3, serinin önceki oyunlarının Colorado, Fransa ve İtalya sokak yarışlarına odaklanmasının aksine Avustralya‘nın hareketli arazilerinde geçecek. Yeni araçların yanısıra Off-road araçları içerecek oyunda Lamborghini Centenario‘nun en gözde araç olacağı oyun kapağından ve yayınlanan videolardan aşikar.

27 Eylül 2016 çıkış tarihli Forza Horizon 3 için Ubisoft basın konferansında yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Forza Horizon 3 senaryo modu, oyuna sahip arkadaşlarınızla birlikte Xbox One veya Windows 10 üzerinden 4 kişiye kadar Co-Op (eşli) oynanabilecek. Tüm detayları görebileceğiniz Forza Horizon 3 Gameplay, oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 3
 • comment-avatar
  Ali 6 sene

  abi sistem gerekimi ne kadar

  • comment-avatar

   Henüz yapımcı sistem gereksinimlerini açıklamadı, takipte kal 🙂
   Şimdilik sadece DirectX 12 gerektireceğini ve R9 380 ya da GTX 960 gibi orta yükseklikte ekran kartlarıyla ortalama frame rate ile oyunu oynayabileceğini söyleyebilirim.

 • comment-avatar
  Ali 6 sene

  windows 7 olmazmi