E3 2016 Basın Konferans Saatleri ve Canlı Yayınları [İzle]

E3 2016 Basın Konferans Saatleri ve Canlı Yayınları [İzle]

E3'te paylaşılan fragmanları izlemek, son döneme damga vurmuş oyun detaylarını öğrenmek için sizi buraya alalım...

Her yanımızın E3 2016 haberleri ile dolduğu şu günlerde, teknik olarak 14 Haziran Salı günü başlayacak E3 2016 fuarının; Pazar gününden başlayacak ve aslında bizim için ilgi çekici ve merak uyandırıcı etkinliği olan oyun dünyasını yönlendiren firmaların basın konferans saatleri ve etkinliklerin canlı yayın linklerini tek bir sayfadan ulaşabileceğiniz şekilde sizler için derledik.

Basın konferanslarında paylaşılan yeni fragmanları izlemek, son döneme damga vurmuş oyun detaylarını öğrenmek için E3 etiketli yazılarımızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz!

12 Haziran PAZAR

– EA PLAY Basın Konferansı

Tarih&Saat : 12 Haziran Pazar / 23.00 (TSİ)

Başlıca konular: 2016 başında Electronic Arts, E3 turunu kısmen açıklamıştı. Etkinlik, 2016 hedefleriyle ilgili başarılar üzerine geçen bir show’un yanısıra E3 sonrası ya da önümüzdeki sene çıkması planlanan Battlefield 1, FIFA 17, Star Wars gibi son döneme damga vurmuş oyunlara ek olarak başlıca spor oyunlarının detayları ile basına açık oynanabilir versiyonları da gösterilecek gibi görünüyor!

EA Play Basın Konferansı canlı yayınını saatinde, aşağıdan izleyebilirsiniz:

13 Haziran PAZARTESİ

– BETHESDA Basın Konferansı

Tarih&Saat : 13 Haziran Pazartesi / 05.00 (TSİ) (12 Haziran’ı 13 Haziran’a bağlayan gece)

Detaylanması beklenen: E3 2016 Bethesda basın toplantısında, Dishonored 2, Fallout 4, Doom, The Elder Scrolls ve daha fazlası detaylandırılacaklar arasında…

Bethesda Basın Konferansı canlı yayınını saatinde, aşağıdan izleyebilirsiniz:

– TWITCH

Tarih&Saat: 13 Haziran Pazartesi / 06.30 (TSİ)

Twitch’in 9 saat sürecek pre-pre show’unda; oyun kültürleri üzerine çeşitli paneller, Friday the 13th: The Game’in ortaya çıkışı ve Twitch yayıncıları yer alacak ve Indie oyun geliştiricilere yer verilecek.

 – YOUTUBE Live

Tarih&Saat: 13 Haziran Pazartesi / 19.00 (TSİ)

Youtube Live: Geoff Keighley’in sunacağı 12 saatlik yayında basın konferanslarının kısa özetlerinin yanı sıra, oyun geliştiricileri ile röportajlar, gameplay’ler ve sürpriz konuklar yer alacak.

Youtube Canlı yayınını saatinde, aşağıdan izleyebilirsiniz:

– MICROSOFT Basın Konferansı

Tarih&Saat: 13 Haziran Pazartesi / 19.30 (TSİ)

E3 2016’nın en büyük üç konferansından biri olacak Microsoft etkinliğinde; Halo, Gears of War 4, Forza, Crackdown 3, Recore, ION, Ashen, Below, Sea of Thieves gibi Xbox One konsolu ve PC (Windows) oyun detaylarının yanı sıra, hali hazırda son döneme damgasını vuran Virtual Reality (VR) donanımlarının bir diğer türünü, Augmented Reality (AR)’i kullanan HoloLens için geliştirilen oyunların (Halo Warzone, Minecraft HoloLens) ilgili donanım ile tanıtımları ve demoları yer alacak.

Donanım demişken planlanan iki yeni Xbox One modeli ve Oculus Rift ile ilgili detaylara da yer verilecek.

Microsoft Basın Konferansını saatinde, aşağıdan izleyebilirsiniz: 

– PC GAMING Show

Tarih&Saat: 13 Haziran Pazartesi / 22.00 (TSİ)

PC video oyunlarının 20 yıllık geçmişiyle, uluslararası otoritesi kabul edilen PC Gamer’ın basın konferansını saatinde, canlı olarak aşağıdan izleyebilirsiniz: 

– UBISOFT Basın Konferansı

Tarih&Saat: 13 Haziran Pazartesi / 23.00 (TSİ)

Ubisoft’un E3 etkinliği yüksek dozda Assasin’s Creed ve The Division içerecek olsa da, Ubisoft sürprizlere bayılan bir oyuncu kitlesi tarafından takip edildiğinin farkında!

Ubisoft basın konferansını saatinde, aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz: 

14 Haziran SALI

– SONY Basın Konferansı

Tarih&Saat: 14 Haziran Salı / 04.00 (TSİ) (13 Haziran’ı, 14 Haziran’a bağlayan gece)

Bu yıl yeni PS4 ile ilgili gerek donanımsal gerekse yeni oyunları ile ilgili bir çok haber duyacağımız Sony  E3 2016 Basın Konferansında, PlayStation VR ile ilgili detaylar gelmesi de söz konusu. Neo kod adlı 4K uyumlu yeni Playstation konsolu ile ilgili detayların kesinlikle E3 basın konferansında duyurulmasının söz konusu olmayacağını belirten Sony yetkilileri bir sürpriz yapar mı, göreceğiz…

SONY basın konferansını saatinde, aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz: 

– NINTENDO TREEHOUSE LIVE

Tarih&Saat: 14 Haziran Salı / 19.00 (TSİ)

Nintendo E3 2016 konferanslarına The Legend of Zelda efsanesinin damga vuracağını söylese de, Pokemon Moon ve Pokemon Sun ile ilgili gameplay ve geliştirici detaylarının gelmesi de söz konusu.

Nintendo Treehouse etkinliğini saatinde, aşağıdan canlı olarak takip edebilirsiniz:

E3 2016 süresince sürekli güncellenecek bu sayfayı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Yazar: Beril Koç
Twitter: @berilkoc

YORUM

Yorumlar 0