Son Döneme Damgasını Vuran Oyun Haberleri – 2

Son Döneme Damgasını Vuran Oyun Haberleri – 2

E3 2016 öncesi merakla beklenen Mafia III, Lego Dimensions, Ride 2'nin detayları, Fruit Ninja VR ve Ubisoft'un hilecilerle mücadelesi. İşte detaylar...

RIDE 2’nin ilk tanıtım videosu yayınlandı!

Heyecan verici yeni oyun modları, yarış pistleri ve 200’ün üzerinde özelleştirilebilir motorsiklet çeşidi ile motor sporlarını seven motorsiklet tutkunlarını sevindirecek RIDE 2‘nin detayları bir basın bildirisi ile duyuruldu. İşte ilk tanıtım videosu:

Square Enix ve Milestone imzalı, RIDE 2’de dünyanın saygın motor üreticilerinin 220’den fazla özelleştirilebilir motorsiklet çeşidi ile, efsanevi Nürburgring Nordschleife ve Nortwest 200 gibi pistlerde yarışma şansınız olacak.

RIDE 2 ile oyuna eklenen diğer özellikler arasında yeni oyun modları ve yolda size eşlik edecek gerçek motorsikletçiler bulunmakta. Arkadaşlarınızla sosyal etkileşimde bulunabilme ve rekabetçi bir AI ise şimdilik oyunun diğer açıklanan yeniliklerinden.

RIDE 2, 2016 sonbaharında; PS4, XBox One ve PC (Windows) için Steam platformlarında yayınlanacak.

LEGO severlere müjde! LEGO Dimensions için eğlenceli bir sinematik yayınlandı!

LEGO efsanesinin sıradaki oyunu olacak LEGO Dimensions, The LEGO Movie, DC Evreni, Adventure Time, Doctor Who, Harry Potter, The Lord of the Rings karakterleri ve daha bir çok karakteri içinde barındıran eğlenceli bir oyun olacağa benziyor. İşte ilk fragman!

E3 2016‘da oynanış videosunu ve detaylarını görebileceğimiz LEGO Dimensions’ın 2016 sonbaharında tüm platformlar için yayınlanması planlanıyor.

Mafia III için yeni bir video yayınlandı!

Video oyun serilerinin başarılı bir örneği olan Mafia; filmleştirilmesi gereken mükemmel senaryosu, oynanabilirliği ve başarılı grafikleri ile çoğu oyuncunun defalarca bitirdiği oyunlar listesine girmeyi başarmış bir yapım.

Yapımcılığını 2k Games‘in üstlendiği 7 Ekim 2016’da PS4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanacak serinin son oyunu Mafia III için, E3 2016 tanıtımı öncesi demo sayılabilecek kısa bir fragman daha yayınlandı. Mafia III için yayınlanan yeni fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz:

Blizzard’ın Overwatch hilecilerine uyguladığı politikadan sonra, Ubisoft da The Division için benzer önlemler almaya başladı!

Division’ın sokakları nihayet affedilen hilecilerden temizlenecek. Oyun yapımcısı Ubisoft, üçüncü parti uygulamalar ile oyundan haksız kazanç sağlayan oyuncuları geri dönüşsüz ban ile cezalandıracağını duyurdu.

division

Bir kaç gün önce benzer bir uyarıyı Rainbow Six Siege hilecileri için yapan Ubisoft’un, Blizzard’ın Overwatch yayınlanmadan planladığı ve duyurulmasıyla oyuncular tarafından takdir görmüş politikasından etkilendiğini söyleyebiliriz.

İlgili haber: Blizzard Overwatch yayınlanmadan hile önlemlerini alıyor!

Fruit Ninja VR ile tanışıyor!

Akıllı telefonlar ile oyun oynama serüvenimizin neredeyse başı diyebileceğimiz; meyve parçalattıran, sesleri ve görselleriyle bizleri adeta bir ninja edasında rahatlatan Fruit Ninja Haziran 2016’da VR desteği ile Steam‘de HTC Vive için yayınlanacak! IGN tarafından yayınlanan ilk oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz:

Classic, Arcade ve Zen gibi bilindik modlarına ek olarak Fruit Ninja VR’da PVP modunun da olması planlananlar arasında. Oculus Rift, Google Daydream ve Playstation VR için yıl sonunda çıkması planlanan Ninja Fruit VR eğlenceli bir deneyim olacağa benziyor!

Görüşmek üzere,

Yazar: Beril Koç
Twitter: @berilkoc

YORUM

Yorumlar 0