FIFA 17 Duyuruldu! İşte ilk detaylar!

FIFA 17 Duyuruldu! İşte ilk detaylar!

FIFA 17 ile ilgili tüm gelişmeler E3 öncesi yavaş yavaş duyurulmaya başlandı. İşte FIFA 17 çıkış tarihi, fiyatı ve diğer tüm detaylar...

Buraya tıklayarak detaylarına ulaşabileceğiniz yazımızda FIFA 17 grafiklerinin ve oynanabilirliğinin, Ignite motoru üstüne Frostbite motorunun da entegre edilmesiyle güçlendirileceği haberini yayınlamıştık. EA Digital Illusions tarafından geliştirilen ve Medal of Honor, Mass Effect: Andromeda ve Battlefield 1 gibi oyunlarda da imzası bulunan Frostbite motoru FIFA 17’nin yayınlanan ilk tanıtım videosunda da kendini fazlasıyla belli ediyor. İşte oyunun Türkçe altyazılı ilk trailer videosu:

FIFA 17’nin kapağında hangi futbolcular olacak?

Messi ile 4 yıllık sözleşmesini sonlandıran yapımcıların, FIFA 17’nin kapak fotoğrafı için seçtiği futbolcular Anthony Martial, James Rodriguez, Marco Reus ve Eden Hazard.

Peki FIFA 17’nin fiyatı ne olacak?

Standart, Deluxe ve Super Deluxe şeklinde üç farklı paketle karşımıza çıkacak FIFA 17, paketlere göre Ultimate Team paketleri, Kiralık Yıldız Oyuncular, Oyun Parası gibi ayrı içeriklerle çeşitli fiyatlandırmaya sahip olacak.

fifa17standartedition

Standart paket için 60 Euro, Deluxe  paket için 80 Euro, Super Deluxe paket için ise 90 Euro şeklinde belirlenmiş fiyatlar söz konusu.

FIFA 17’nin çıkış tarihi?

12 Haziran günü E3 2016 EA Play etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilecek oyunun Avrupa için 27 Eylül 2016, Dünya genelinde ise 29 Eylül 2016′da, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için yayınlanması planlanıyor.

Ön siparişe çıkmış FIFA 17’yi hemen edinmek isterseniz linke tıklayabilirsiniz: FIFA 17 Ön Sipariş

Diğer ilgili haberler: FIFA 17’ye Frostbite Dopingi!

Yazar: Beril Koç
Twitter: @berilkoc

YORUM

Yorumlar 0