ESET Parental Control Nedir, Ne Değildir?

ESET Parental Control Nedir, Ne Değildir?

Ebeveynler için çocuklarını online dünyadaki istenmeyen risklerden korumanın en pratik yollarından biri ESET Parental Control'a yakından bakacağız.

Bir ebeveyn olarak çocuğunuza sınır koymanın kesinlikle kolay olmadığı bir gerçek. Aynı durum çevrimiçi dünya için de geçerli. Bununla birlikte bir takım çözümler mevcut. İşte bunlardan biri de ESET Parental Control adlı Android uygulaması. Fonksiyonları ile çocuğunuz için güvenli bir mobil web deneyiminin kapılarını aralarken tüm kontrolü de size sunuyor.

huawei-mate-8-android

Örneğin bu uygulama ile çocuğunuzun sık ziyaret ettiği siteleri görebiliyorsunuz. Ayrıca kumar ve diğer zararlı web platformlarına isteyerek ya da istemeyerek girmesini engelleyici özelliğe sahip, bu sayede hem cihaz güvenliğine pozitif katkı sağlanıyor, hem de istenmeyen durumların önüne geçiliyor.

Ek olarak belirli bir gün boyunca maksimum kullanım süresi ayarlamanıza veya okul ya da yatma vaktinde belirli kategorilere erişimi engellemenize olanak sağlıyor. ESET Parental Control’ün yetenekleri saymakla bitmiyor. Daha fazla bilgi için Google Play’de arama kısmına uygulama ismini yazın ya da ESET.com.tr’yi ziyaret edin.

Platform: Android

Ücretsiz

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

YORUM

Yorumlar 1
  • comment-avatar
    Ayşe 6 sene

    Türkiye’de üretilen Ailem Online uygulaması daha pratik, kolay ve hızlı bir şekilde bu imkanların hepsini bizlere sağlıyor, hararetle öneririm.