EVAM Streaming Analytics Solutions Day 2016 Yoğun Katılımla Tamamlandı

EVAM Streaming Analytics Solutions Day 2016 Yoğun Katılımla Tamamlandı

Büyük veri ve pazarlama uzmanları başarı öykülerini anlatırken ilgi yoğundu. İşte EVAM Streaming Analytics Solutions Day 2016'ya dair detaylar.

Büyük ve hızlı veri analitiği çözümlerinde sektör lideri Evam tarafından düzenlenen ve Teknolojituru.com olarak yerinde takip ettiğimiz Evam Streaming Analytics Solutions Day 2016’da “Fast Data – Hızlı Veri” ana teması altında, profesyoneller iş dünyasında büyük ve hızlı akan verinin önemini, uygulamaları ve Evam ile gerçekleştirdikleri başarı hikayelerini anlattılar. Katılım rekor seviyedeydi…

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel’de 24 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen etkinliğe bankacılık, telekomünikasyon, perakende ve e-ticaret başta olmak üzere birçok sektörün temsilcisi katıldı. Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi içerisinde yer alan ve 2010 yılında kurulan Evam’ın ev sahipliği yaptığı etkinlikte ülkemizden önemli konuşmacılar ve sektör liderleri yer aldı.

Dijitalleşen dünyanın yeni kuralları

Hızlı veri, akıllı şehirler ve dijitalleşen dünyanın konuşulduğu etkinlikte, çok büyük hacim ve hızla gerçekleşen veri akışlarını milisaniyeler içerisinde analiz edip ticari sonuçlara dönüştüren Evam’ın firmalara ve sektörlere kattığı değer de firma temsilcileri tarafından anlatıldı.

Serkan_Ulgen

Açılış konuşmasını Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Verite Analytics CEO’su Özgür Özlük’ün yaptığı toplantıya, Azerbaycan’dan Backell Müşteri Değer Yönetimi Müdürü Zaur Jalilov, Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen, İş Bankası Müşteri Analitiği Birim Müdürü Murat Kaya Beşiroğlu ve Accenture Dijital Pazarlama ve Satış Müdürü Ayşenur Topdağı Evcil katıldı.

YORUM

Yorumlar 0