Sennheiser Momentum Artık Türkiye’de de Kablosuz!

Sennheiser Momentum Artık Türkiye’de de Kablosuz!

Yurtdışında satışlarına başlanan Sennheiser Momentum Wireless'ın Türkiye pazarında da yer almaya başlayacağı duyuruldu...

71 yıllık Sennheiser ses mühendisliğinin imzası konumundaki Momentum kulaklık serisi, Momentum Wireless ile kullanıcılarına mükemmel müziği kablosuz dinleme özgürlüğü ile sunuyor. Kulak üstü ve kulağı kaplayan modelleri ile Sennheiser Momentum Wireless, Bluetooth 4.0 ve NFC teknolojileri ile her türlü cep telefonuna bağlanabiliyor.

Müzik ve ses dünyasının en çok takdir toplayan kulaklık serilerinden olan Sennheiser’ın Momentum serisi, kaliteli müzik ile özgürlüğü birleştirmek isteyenler için artık kablosuz olarak Türkiye’de.

Sennheiser Momentum Wireless, kablosuz olarak müzik dinleme imkânı verirken kullanılan dinamik sürücü, kaliteli deri tasarımı, güçlü gövdesi, rahat kulak yastıkları ile bu deneyimi en üst seviyeye çıkartıyor. Hafifliği ve güçlendirilmiş yapısı ile dikkat çeken kulaklık, özel olarak üretilen kafa bandı ve kulak pedleri ” Alcantara” adı verilen özel bir kumaş ile üretiliyor. Katlanabilir kulak kapsülleri, Sennheiser Momentum Wireless’ın taşınmasını kolaylaştırıyor.

Dış gürültü hem aktif hem pasif olarak engelleniyor

Dış ortam seslerini tamamen engelleyen Aktif NoiseGard özelliği ile dinleyiciyi kaliteli müzikle baş başa bırakan kulaklık, kulağı saran yapısı ile de pasif olarak gürültüyü engeller. Kulak üstü ve kulağı çevreleyen modelleriyle her kullanıcı profiline hitap ediyor.

Kulak kapsülüne entegre edilmiş eşleştirme/aç-kapa düğmesi, ses aç/azalt düğmesi ile müzik ve telefon çağrılarının kontrolü her zaman müzik severlerin en rahat erişebilecekleri yerde bulunuyor. Bluetooth 4.0 + EDR teknolojisi ile düşük güçle yüksek veri aktarımı yapan kulaklık, ayrıca NFC teknolojisi ile de destekleniyor. Böylece NFC destekli cep telefonlarına sadece dokundurarak eşleştirilebilen Sennheiser Momentum Wireless, anında kullanıma hazır hale geliyor.

1462881607_Sennheiser_Momentum_Wireless__2_

Tek şarjda 22 saat kaliteli müzik

Hoparlörlerinin frekans aralığı 16 – 22.000 Hz olan Sennheiser Momentum Wireless’ın mikrofonu 100 – 8000 Hz aralığında ses alabiliyor. 111dB ses basınç seviyesi olan kulaklığın pasif empedansı 28, aktif empedansı 480 ohm olarak ölçülüyor. Düşük empedansı ile akıllı telefon ve diğer taşınabilir cihazlara rahatlıkla bağlanan kulaklığın pil ömrü tek şarj ile 22 saat olarak ölçülüyor.

Özel taşıma çantası, standart ve mikrofon entegre edilmiş 1,4 metre uzunluktaki ses kabloları ile birlikte satışa sunulan Sennheiser Momentum Wireless fiyat 1.549,90 TL olduğu belirtiliyor.

YORUM

Yorumlar 0