Günün Öne Çıkan Oyun Haberleri – 4 Mayıs

Günün Öne Çıkan Oyun Haberleri – 4 Mayıs

4 Mayıs'ta oyun dünyasında neler oluyor, hangi kahraman dünyamızı kurtarıyor, hangi oyun yüzünden uyumuyoruz?

Dishonored 2’nin çıkış tarihi kesinleşti!

Amerikanın en ünlü elektronik oyun fuarı E3′ün 2015 ayağında Fallout 4, Doom 2, Dishonored 2 ile görsel ve işitsel olarak en doyurucu sunumlarını yapmış olan Bethesda Softworks, Arkane Studios yapımcılığıyla bahar aylarında çıkması planlanan ve biz oyun severleri heyecanlandıran Dishonored 2’nin çıkış tarihini geciktirerek 11 Kasım 2016 olarak belirledi. Oyun PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oynanabilecek…


E3 2015’te yayınlanan oyun trailer’ından da anlayabileceğimiz gibi, Dishonored 2’de Corvo Attano’nun haricinde, yeni imparatoriçe Emily Kaldwin karakterini de yönetebileceğiz. Hikaye dinamiği tamamen seçimlerimize bağlı olarak değişecek ve her iki karakter için farklı güç ve özellikler kullanılabilir olacak.

Bethesda, E3 2016 sunumunda (13 Haziranda 05.00 TSİ) Dishonored 2’nin bir oynanış videosuna da yer verecek.

Call of Duty: Infinite Warfare’in trailer’ı yayınlandı!

Activision’ın efsanevi seriye Call of Duty: Infinite Warfare ismiyle bir yenisini daha eklediğini resmi olarak tüm ayrıntılarıyla açıkladı. Gelin önce trailer’ı izleyelim; ardından yenilenen&değişen hikaye, özellik ve içeriklere göz atalım.

Dünya nüfusunun fazlasıyla çoğalması ve endüstriyel büyümenin arttığı uzak gelecekte, doğal kaynaklarının tükenmesi birleşmiş milletler uzay birliğini (unsa), güneş sistemindeki diğer gezegenlere ve asteroidlere kaynak bulunması amacıyla koloni birlikleri göndermeye itmiştir. Dünyadaki askeri birlikler için bir nevi kaynak zenginliği olarak görülen bu birliklerin gözlerinin para hırsıyla bürünmesiyle olaylar gelişiyor… Captain Reyes önderliğinde başlayan bu büyük çaplı savaşta oyuncular, güneş sistemi ve ötesinde koloninin sağladığı kaynakları kaybetmemek adına savaşacaklar.

10 tane multiplayer haritası ve Call of Duty Remastered 4′ü barındıracak paketlere sahip olan oyunda bolca sci-fi öğesi olacak. 4 Kasım 2016’da PC, Xbox One ve PS4 için yayınlanacak olan oyunun detaylarını biz de şimdiden merak ediyoruz.

Facebook üzerinden https://www.facebook.com/CODMessenger/ sayfasını kullanarak, Lt. Reyes ve Cpl. Rodriguez’in posta kutusuna bir selam bırakabilir, hikayeyle alakalı gün içinde verilen ipuçlarını çözerek şifreye ulaşabilir ve oyuna ısınma turlarınızı başlatabilirsiniz.

Overwatch Open Betası 4-9 Mayıs arasında oynanabilir!

29 Nisan itibariyle, Overwatch’u önceden sipariş etmiş oyuncular tarafından oynanabilir olan beta versiyonun, World of Warcraft’in yeni eklenti paketi Legion üzerinde çalışma yapan Blizzard  Entertaintment tarafından 4-9 Mayıs itibariyle tüm oyunculara açılacağı duyuruldu.

Overwatch open betası

Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek Overwatch betasının, oyuncular tarafından ulaşabilecekleri içerikler şöyle:

  • 21 kahramanın hepsi,
  • Quick Play, Play vs AI, Custom Game ve Haftalık Brawl modlarının tümü,
  • Oyun tutorial’i ve pratik yapma alanı
  • 12 harita ve 4 multiplayer mod

Pc betasının 6.5 GB, konsol betasının da 11 GB boyutlarında olduğunu ve Xbox One da Owerwatch betasını oynamak için Xbox Live Gold üyeliğinizin olması gerektiğini şimdiden hatırlatalım…

Yazar: Beril Koç

YORUM

Yorumlar 0