Kit Harington Seyircilerden Özür Diledi

Kit Harington Seyircilerden Özür Diledi

Kit Harington dün Game of Thrones'un ikinci bölümü hakkında açıklamalarda bulundu. UYARI: SPOILER

Serinin hayranlarının dün neler olduğundan çoktan haberi olduğunu varsayıyorum. Hayranı olup izlemeyen bir azınlık varsa da uyarayım. Bundan sonrası BÜYÜK SPOILER, mazoşist değilseniz devam etmeyin.

Malum dün geçen hafta 6. sezonuna başlayan Game of Thrones‘un ikinci bölümü yayınlandı. Bu bölümle birlikte 1 yıldır kafa patlattığımız, hakkında uydurmadık teori bırakmadığımız ‘malum karakter öldü mü? ölmedi mi?‘ sorusunun da cevabını öğrendik. Serinin en sevilen, en delikanlı karakterlerinden Jon Snow yaşıyor…

Açıkçası çoğu izleyici Jon Snow‘un ölmediğine, bir şekilde geri geleceğine zaten inanıyordu ama karakteri oynayan İngiliz aktör Kit Harington‘a bu ‘öldü mü‘ sorusu ne zaman sorulsa kendisi ısrarla katıksız bir şekilde öldüğünü iddia ediyordu. Sadece Kit Harington değil dizinin diğer oyuncuları ve yapımcıları da Jon Snow’un öldüğünü net bir şekilde dile getirmişlerdi. Ee ne oldu? Jon Snow geri geldi. Ne diyelim, ağızları pek bir sıkıymış.

jonsnowdeadİşte Jon Snow’un geri gelmesinden ötürü Kit Harington Entertaintment Weekly’ye anında bir açıklama yapma gereksinimi duydu ve bu zaman kadar seyircilere karakterin ölüp ölmediği konusunda yalan söylediği için özür diledi. Kendisinin en büyük korkusu Jon Snow’un ölümünün seyirciler tarafında kaale alınmama ihtimaliymiş. İzleyicilerin Red Wedding’te olduğu gibi Jon Snow için maten havasına bürünmesi hoşuna gidiyormuş. Bu nedenle oyanadığı karakterin ölüp ölmediği konusunda ısrarla yalan söylemiş.

Sen geri geldin ya, gerisi mühim değil. The North Remembers…

Yazar: Tahsin Özyer

 

YORUM

Yorumlar 0