Ayın Mobil Aksesuarları

Ayın Mobil Aksesuarları

Akıllı telefondan tablete, evden ofise her ortama, cihaza uygun aksesuarları bir araya getirdik. İlginç sürprizler de var...

Galaxy S7 S-View Flip Cover

Cihazın güvenle taşınması konusunda şüpheleri olan, cebinden ya da tutarken düşürebilen o ‘büyük çoğunluğun’ içerisindeyseniz Galaxy S7 için S-View Flip Cover tam size göre. Akıllı telefonun ekranını her an görmenizi sağlarken üstün korumayı da beraberinde getiriyor. Zarif hatları ve Samsung tarafından incelikle tasarlanmış detayları ile gayet güzel görünüyor. Elde tutuluşu son derece rahat ve zarif görünümü ekstra vurguyu bir kez daha gerekli kılıyor. Çeşitli renk seçenekleri ile geldiği için tercih süreci bir miktar uzun olabilir. Çok canlı renkler var, yaza girilirken özellikle bunlara yakından bakmanızı tavsiye ediyoruz.

steelseriesSteelSeries Nimbus

SteelSeries Nimbus kablosuz kumanda en sevdiğiniz kumanda destekli oyunlarınızın yüzlercesini yeni Apple TV, iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda oynamanızı sağlar. Tam boyutlu kumandanın ergonomik tasarımı oyun oynamak için mükemmeldir. Lightning konnektörünü kullanarak yaptığınız hızlı bir şarj; LED bildirimleri, gezinmesi basit bir menü düğmesi ve en hassas oyun denetimleri için basınca duyarlı düğmelerin yanı sıra size 40 saati aşan bir oyun oynama süresi verir.  

249,00 TL

withingsWithings Aura Akıllı Uyku Sistemi

Withings Aura Akıllı Uyku Sistemi uyku döngü analiziyle çevre algılamanın eşsiz bir kombinasyonunun yanında kolay kullanımlı mobil bir uygulama kullanarak uyku ve uyanma deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olur.

Doğrudan yatağınızın altına kayan Uyku Algılayıcı gece boyunca kişisel uyku düzen ve döngünüzü gözler. Yatak ucu aygıt rahat bir şekilde uykuya dalmanıza ve uyku döngünüz sırasında tam olması gereken anda ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanıza yardımcı olabilmek için bilimsel olarak doğrulanmış ışık ve ses programları sunar. Ücretsiz mobil uygulama uyku döngülerinizi gözünüzde canlandırmanıza, sizi neyin ne zaman uyandırdığını anlamanıza ve farklı gece uykularını karşılaştırmanıza olanak sağlar.

1.099,00 TL

Verus_i-DepotVerus i-Depot

Bu gadget klasik stand ya da şarj istasyonlarından farklı. Üç özelliği aynı anda sunuyor. Hem şarj ediyor, hem stand vazifesi görüyor hem de üç raflı mini bir bölme sunuyor. Buraya USB bellek, kart, anahtarlık ya da mini not defterinizi yerleştiriyorsunuz. Fonksiyonel olduğu açık. 75 derecelik görüş açısı sayesinde video izleme deneyimine de pozitif katkı sağlayan

Verus i-Depot, iPad, iPhone ve iPod touch ailesi ile yani iOS cihazları ile uyumlu. Gereklilik ise cihazlarda Lightning girişinin (güncel modeller) olması.

160 TL

Xerox_Wireless_Print_Solutions_AdapterXerox Wireless Print Solutions Adapter

Ofisler için eşsiz bir çözüm olan Xerox Wireless Print Solutions Adapter, wireless ve mobil baskı bağlantılarına sahip olmayan baskı cihazlarının bu özellikleri edinmesini sağlıyor. Baskı cihazının yanına konulan adaptör, Google Cloud Print, Wi-Fi Direct, NFC tap-to-pair ve Apple AirPrint ile entegre çalışabiliyor, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlar üzerinden baskı alınmasına imkan veriyor.

TP-LINK_MR200

TP-LINK MR200

TP-LINK’in 4G destekli ürünleri arasında en dikkat çekeni MR200 model yönlendirici (router). Hem DSL, hem fiber, hem kablo destekli olan bu ürün aynı zamanda bir 4G yönlendirici. Üzerinde SIM kart girişi olan ürüne 3G ya da 4G SIM kart takarak mobil internet bağlantısı da kurulabiliyor. Özellikle hiçbir şekilde internet kesintisi olmaması gereken işyerleri ya da evlerde ideal bir ağ ürünü olan MR200, kablolu internet bağlantısında (ADSL, fiber ya da kablonet) bir sorun olduğunda 4G destekli SIM kart üzerinden mobil bağlantı ile kesintisiz internet sağlıyor.

500 TL
lg_cam

LG CAM Plus

Çok yönlü bir kamera modülü olan LG CAM Plus, telefona şarj soketinden bağlanabiliyor ve konforlu bir tutuş ile rahat bir kontrol sağlıyor. LG CAM Plus, güç, perde, kayıt, zoom, LED ekranın yanı sıra kullanıcılara ergonomik bir kullanım sunuyor. Genellikle bağımsız dijital kameralarda bulunan sezgisel otomatik odaklanma ve pozlama kilidi özelliklerine de sahip olan LG CAM Plus, LG G5’e monte edildiğinde fazladan 1,200mAh pil ömrü ekleyerek, daha fazla eğlence için daha uzun çekim süresine olanak tanıyor. Mayıs ayında satışa sunulması bekleniyor. Bu arada LG G5’in beraberinde çok sayıda ilginç aksesuar getireceğini belirtelim. Tavsiyemiz: Hepsine göz atın!

Belli değil

Marley_Uplift

Marley Uplift Kulak İçi Kulaklık

Doğa dostu, geri dönüştürülmüş ve sertifikalı malzemelerden üretilen Uplif konforlu kullanımı ile keyifli bir deneyim vaat ediyor. Dolaşmayan, örgülü kordon ve doğru açılı konektör ile kolay kullanım imkanı sağlıyor.

8 mm yüksek performanslı micro speaker ile canlı ve berrak ses deneyimin veren kulaklık, mikrofon ve kumandayla geliyor. Hemen hemen tüm akıllı telefonlarla uyumlu ve son dönemin dikkat çeken aksesuarları arasında yer alıyor.

  • Frekans Aralığı: 18Hz – 20kHz
  • Hareketli Bobin Bağlantı Şekli: 3.5mm stereo
  • 3 butonlu kumanda ve dahili mikrofon

149 TL

YORUM

Yorumlar 0