Apple Sertifikalı iPhone Kablosu TP-LINK TL-AC210 Türkiye’de

Apple Sertifikalı iPhone Kablosu TP-LINK TL-AC210 Türkiye’de

Apple sertifikalı ve son derece kaliteli TP-LINK TL-AC210 iPhone kablosu, tüketicilerin önemli bir talebini karşılayacak. İşte detaylar...

Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan TP-LINK, son dönemde farklı ürün gruplarıyla da adından söz ettiriyor. Başta yedek şarj birimleri (power bank) ile farklı ürün gruplarına giren şirket, son olarak da Apple şarj kablosu satışa sundu.

TP-LINK TL-AC210 model Apple USB şarj kablosu, yüksek kalitesi, Apple tarafından onaylı olması ile Apple kullanıcılarının önemli bir gereksinimini karşılayacak. Güvenilir şarj kablosu arayanlar için kaliteli bir çözüm olan TL-AC210, Apple tarafından sertifikalı bir ürün.

MFI sertifikalı olan (Apple tarafından onaylı) TP-LINK’in iPhone şarj kablosu, son derece sıkı testlerden geçerek satışa sunuluyor. Dış parçalarından Apple işletim sistemi olan iOS’a değin uygun bir ürün olarak sertifikalan TL-AC210 şarj kablolarında, Apple tarafından yetkilendirilen chipset (yonga seti) kullanılıyor. Ters akım, aşırı voltaj gibi hasarlardan bu yonga seti ürünü ve şarj ettiği ürünleri koruyor. Kablo içindeki bakır teller de yüksek kalitede.

Rahat kullanım için gerekli uzunluğa sahip olan şarj kablosu, Apple’ın Lightning kablolu tüm cihazları ile uyumlu. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise sadece 11,5 USD (KDV dahil). 

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız. 

YORUM

Yorumlar 0