Game of Thrones 6. Sezon Prömiyeri Ücretsiz!

Game of Thrones 6. Sezon Prömiyeri Ücretsiz!

Game of Thrones severlerin tansiyonu bir yükselik bir alçalırken yapımın yayıncı kanalı HBO'dan 'ilk bölümü ücretsiz izle ey vatandaş' hamlesi.

Muhteşem 5. Sezonunun ardından bir yıla yakın süredir beklenen 6. Sezonu, bu haftasonu ekranlara gelecek olan Game of Thrones’la ilgili flaş bir gelişme söz konusu. Paralı TV kanalı HBO’da yayınlanan serinin ilk bölümü ücretsiz olarak izlenebilecek.

HBO, 30 gün boyunca ücretsiz deneme sürümü ile izlenebiliyor, ancak aralarında Game of Thrones’un da bulunduğu bazı yapımlar için deneme sürümlerinde ödeme yapılması gerekiyor.

Bu sürpriz adımın korsan izlemenin önüne geçmek ve HBO üzerinden izleme deneyiminin nasıl bir şey olduğunu milyonlarca insana göstermeyi hedeflediği belirtiliyor. HBO, 48 saat boyunca ücretsiz kullanılırken sadece Game of Thrones sezon prömiyeri değil, bir diğer sevilen dizi Silicon Valley’in 3. Sezon 1. Bölümü de izlenebilecek. Ayrıca Beyonce’nin canlı bir gösterisi, Jurassic World sezon 4 prömiyeri ve başka fenomen yapımlar da bu süre zarfında görülebilecek.

Özellikle ABD’de büyük ses getiren gelişmenin Türkiye ayağında ise Dizipub gibi ‘pek de yasal olmayan ama çok da sevilen’ dizi izleme platformları büyük olasılıkla tedirgin. Ama çeviri çalışmalarını bitirip hızlıca ilk bölümleri yayınlamaları yönüdeki beklenti de yüksek.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

YORUM

Yorumlar 0