Ayın Apple Watch Uygulamaları [Nisan]

Son dönemin öne çıkan Apple Watch uygulamalarını bir araya getirdik…

Ayın Apple Watch Uygulamaları [Nisan]

Apple Watch için son dönemin dikkat çeken uygulamalarını bir araya getirdik. Akıllı saatle 1 dakika içinde sipariş verilebilen Burger King'ten Google Maps'e birbirinden iddialı uygulamalar...

Burger King Türkiye

Apple Watch uygulaması ile akıllı saatinizi hızlı bir sipariş hattına dönüştüren Burger King Türkiye, kendi alanında en iyilerden biri. Peki nasıl kullanılıyor? Öncelikle Apple Watch kullanıcıları iPhone’larına indirdikleri Burger King Türkiye uygulaması üzerinden sipariş vermek istedikleri lezzetleri Watch listelerine kaydediyor…

burger_king2. aşamada Apple Watch’larında Burger King Türkiye uygulamasını açıyor ve kendisine özel listesinden, istediği ürünü belirliyor. 3. ve 4. aşamalarda sistemde kayıtlı olan adresini seçip, siparişi nasıl ödemek istediğine karar veriyor. Son aşamada da siparişini tamamlamış oluyor. 1-2 dakikada işlem tamam!

Ücretsiz

karnavalKarnaval

Karnaval Apple Watch için geliştirilmiş bir radyo uygulaması. iPhone’a gerek kalmadan en sevdiğiniz radyoları saatinizden yönetmenize imkan tanıyor. Ayrıca çalan şarkı bilgisine anında ulaşıyorsunuz. Temelde alt alta sıralanmış radyo istasyonları arasında gezinebiliyorsunuz. Radyo kanalını değiştirmek için aşağı-yukarı yönde hareket yapıp dilediğiniz istasyona tıklamanız yeterli. Radyo yayınını durdurmak, yeniden başlatmak gibi özellikler de sunuluyor. İlgi çeken bir diğer özelliği de sevilen şarkıların favorilere eklenebilmesi. Olmazsa olmazlardan.

Ücretsiz

akbank

Akbank Direkt Mobil

Akbank Direkt’ten bir ilk daha. Lider banka kurumlarından olan Akbank, gücünü teknoloji ile birleştiriyor. Tüm Apple telefon kullananların kolayca erişebileceği Apple Watch’a özel hazırlanan Akbank Direkt Mobil uygulaması şimdi App Store’da. Akbank Direkt Mobil ile entegre çalışan Apple Watch uygulaması ile; güncel döviz kurlarına hızlıca ulaşabilir, hesap ve kart bilgilerini kolayca görüntüleyebilir, en yakın şube ve ATM’leri bulabilir, bankacılık işlemlerinizle ilgili bildirimleri anlık takip edebilirsiniz.

Ücretsiz FitwellFitwell

Sağlıklı yaşam uygulamaları çoğu Apple Watch kullanıcısı için olmazsa olmazlardan. Bu konuda sayısız uygulama var, Türk girişimciler tarafından geliştirilen Fitwell ise öne çıkan sağlık odaklı Apple Watch uygulamaları arasında. Bir tür geribildirim uygulaması olarak özetlenebilir. Spor hareketlerinden yakılan kalori, yiyeceklerden alınanlar gibi algoritmik veriler sunuyor. Doğruluk oranının yüksek olduğunu gördüğümüz uygulama, zarif arayüzüyle de dikkat çekiyor. Pratik kullanımı ve motive edici özellikleri ile ideal spor uygulamaları arasında.

Ücretsiz

Google_MapsGoogle Maps

Google Maps, muhtemelen iPhone’unuzda da kullandığınız uygulamalardan. Doğruluk oranı yüksek şehir haritaları ile keyifle kullanılıyor. Apple Watch için tasarlanan versiyonu ise ilginç detaylar içeriyor. Örneğin gideceğiniz yerle ilgili anlık yönlendirmeler sağlıyor. Sağa dön, sola dön gibi navigatif özellikleri ile Apple Watch kullanıcılarının favorileri arasında. Hala denemediyseniz vakit kaybetmeyin.

Ücretsiz

Apple Watch’la ilgili daha fazla yararlı konu için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0