N11.com’dan 100 TL Alışverişe ESET Multi-Device Security Hediye!

N11.com’dan 100 TL Alışverişe ESET Multi-Device Security Hediye!

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformlarından n11.com’un mobil uygulamasından 100 TL’lik alışveriş yapan kişilere, dijital güvenlik yazılımı ESET Multi-Device Security hediye ediliyor. Çoklu cihaz koruma özelliğine sahip ESET Multi-Device Security, tek lisansla hem telefon hem tablet hem de PC’yi dijital tehditlere karşı koruyor. ESET Multi-Device Security, çocukları istenmeyen içeriklere karşı koruyan ‘Ebeveyn Kontrolü‘ özelliğini de barındırıyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital güvenlik yazılımlarını sunan ESET ve Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformlarından n11.com, keyifli ve güvenli mobil alışveriş için önemli bir kampanyaya imza atıyor.Kampanya çerçevesinde 11 Nisan 2016 tarihine kadar n11 mobil uygulamasından 100TL ve üzeri alışveriş yapan tüm üyelere, ESET’in çoklu cihaz koruma yazılımı ESET Multi-Device Security’nin 3 aylık lisanslı ürünü hediye edilecek.

1459493832_Kampanya_g__rsel

ESET, 3 aylık lisans süresi sonunda n11.comüyelerine yönelik özel uygulamaya devam edecek. Kampanyaya katılan kullanıcılara 3 aylık lisans süresi sonunda 1 yıllık lisans yenileme bedeli için %30 indirim uygulanacak. Böylece n11.com müşterileri, yıl boyunca telefon, tablet ve bilgisayarlarını tüm dijital tehditlere karşı koruma altına alma imkanına kavuşacak.

Tüm ihtiyaçlara tek paket

ESET Multi-Device Security paketine dahil olan ESET Parental Control for Android ile ebeveynler, çocukların kullandığı cihazları hem siber sadırılara hem de uygunsuz içeriklere karşı koruyabiliyor. Ebeveynler böylece çocuklarının çevrimiçi deneyimlerini güvenli bir şekilde yönetme imkanına kavuşuyor. ESET Multi-Device Security, üç ayrı cihaz ya da üç ayrı kişi tarafından kullanılabiliyor.

YORUM

Yorumlar 0