iPhone 7s Plus İddiaları da Başladı!

iPhone 7s Plus İddiaları da Başladı!

Hey! Daha iPhone 7 bile tanıtılmadı, neler oluyor dediğinizi duyar gibiyiz ama teknoloji dünyasında sürprizlerin önü kesilmez...

iPhone 7 için geri sayım (geriye 170 gün kadar kaldı)devam ediyor. Apple’ın şaşırtıcı ve sansasyonel bir cihaz duyurması bekleniyor. Ekran, kamera, tasarım gibi konularda beklentilerin ne ölçüde karşılacağını göreceğiz. Ancak bundan daha ilerisi, hata neredeyse 1,5 sene sonrası ile ilgili görüşler de gelmeye başladı.

Çin’deki tanınmış piyasa araştırmaları kuruluşu KGI’ın özellikle Apple alanında uzmanlaşmış analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 7s Plus ile ilgili bir rapor yayınlayarak dikkat çekti.

Apple’ın iPhone 6 ve sonrasında devam eden 4.8 inçlik ekran boyutunun iPhone 7 ve 7s’te de değişmeceği görüşünü dile getiren Kuo, büyük ekranlı iPhone 7s Plus hakkında ise ekranının daha da büyüyeceği iddiasında bulundu.

5.8 inç ekranlı bir modelle gelineceğinin altını çizdi. Bir tahmin mi yoksa Apple içinden bir kaynaktan elde edilen duyum mu olduğu bilinmeyen bu detay oldukça büyük bir ekrana işaret ediyor.

1,5 sene sonrası için bahsedilenler bu şekilde. Sizce iPhone 7s Plus ne gibi değişikliklerle gelecek? Bu arada önce iPhone 7 Plus’ı görmeliyim diyenlerdenseniz yalnız değilsiniz.

iPhone SE Türkiye ve dünya fiyatları kıyaslaması için tıklayınız.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

NOT: Görsel temsilidir. 

YORUM

Yorumlar 0