HTC 10 Böyle Görünecek!

HTC 10 Böyle Görünecek!

HTC 10, 15 Nisan 2016’da resmi olarak tanıtılacak. Akıllı telefonun iddiası yüksek ve bu yönde yürütülen HTC ‘ön tanıtım’ kampanyası da dikkat çekici...

Tayvan merkezli teknoloji şirketi, #Powerof10 adı altında cihazın çeşitli açılardan çekilen görsellerini yayınlıyor. Daha önce arka kısmı ve kenarları hakkı da fikir edinilmesini sağlayan görsellerden sonra bu kez de önündeki tuşları gözler önüne seren yeni bir fotoğraf yayınlandı.

Yukarıdaki fotoğrafa göre HTC 10, ön yüzünde Samsung Galaxy S7’dekini andıran bir homa tuşu ile geliyor. Yanlarında kapasitif iki tuş daha bulunuyor. Bu tuşlar menü ve geri fonksiyonları sunuyor.

Işıklandırması ile oldukça güzel göründüğü şeklinde yorumlar alan tuşların yanı sıra cihazın kenarlarındaki zarif ve yuvarlatılmış geçişler ve ince tasarımı da öne çıkan ayrıntılar.

HTC 10, yılın önemli Android’li modelleri arasında yer alacak. Cihaz; 5.1 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 820 çipseti, 4 GB RAM, 11 MP arka/5 MP ön kamera, 4K video kaydı ve Android 6.0.1 Marshmallow özelliklerine sahip olacak.

HTC 10 fiyatı ise merak edilen detaylar arasında. 2000-2500 TL aralığında fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

YORUM

Yorumlar 0