Twitter CEO’sundan Yalanlama!

Twitter CEO’sundan Yalanlama!

statnut_ios

Twitter CEO’su Jack Dorsey, katıldığı bir TV programında ‘tweet’lerde 140 karakter sınırı kaldırılacak mı’ sorusuna yanıt verdi. İşte o ilginç açıklamalar…

Popüler mikro blog ağı Twitter, geçtiğimiz yıl gerçekleşen CEO değişikliğinin ardından özellikle son dönemde kullanıcılarını sıklıkla şaşırtıyor. Direkt mesaj olarak da bilinen DM için 140 karakter sayısının kaldırılması, tweet’lerde etkileşim sayılarına dair detayların pratik bir şekilde sunulmaya başlanması derken çok sayıda yeniliğe imza atıldığı görülüyor. Belki de yanıtı en çok merak edilen konu ise tweet’lerdeki 140 karakter sayısında değişikliğe gidilip gidilmeyeceği hakkında. İşte bu konuya dair önemli açıklamalar geldi.

Şirketin aynı zamanda kurucusu olan CEO’su Jack Dorsey, katıldığı bir TV programında ‘tweet’lerde 140 karakter sınırı kaldırılacak mı’ sorusuna yanıt verdi. Açık bir şekilde böyle bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyen Dorsey, konuyla ilgili dedikoduların gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

twitter

Twitter’la ilgili olarak karakter sayısının kaldırılması yönündeki beklenti ise hala yoğun. Daha önce gönderdiği bir tweet’inde kullanıcılara karakter sayısı hakkında görüşlerini almasını sağlayan açıklamalar yapan Dorsey, kamuoyunda ‘nabız yokluyor’ şeklinde bir algı oluşturmuştu. Son açıklamaları iddialara yalanlama maiyetinde olsa da günün birinde söz konusu sınır kalkabilir.

Daha fazla sosyal medya haberi için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin. Ayrıca bu yazıyı paylaşarak destek olabilirsiniz. Teşekkürler.

YORUM

Yorumlar 0