Apple of Thrones Geliyor!

Şaşırmaya hazır olun!

Apple of Thrones Geliyor!

Hayır hayır şakaydı, ismi tam olarak böyle olmayacak ama Apple, kendi finanse edeceği bir dizi üzerinde çalışmalar yürütüyor...

The New York Times’ın haberinde göre tüketici elektroniği şirketi, TV endüstrisinin geldiği noktayı ‘gıptayla’ izliyor ve bu alanda yatırımlar yapmaya hazırlanıyor.

nothing

Apple’ın kendi cihazları üzerinden izlenebilecek bir dizi formatı üzerinde çalıştığı kaydedilirken bu konuda uzmanlarla birlikte çalışıldığı belirtiliyor.

Konunun ise çerçevesi hakkında bilgiler basına bir nebze sızdırılmış durumda. Buna göre yapımın App Store için uygulama geliştiren bir dizi kişi ve yaşadıkları serüvenler, pazarlama konusunda atacakları adımlar şeklinde gelişmesi bekleniyor.will-i-am-willpower-2013-1500x1500-1366407417

Apple belki de kendi ekosistemine daha yüksek segmentli mobil uygulamaların dahil olması için yeni adımlar atma yolunda. Teknoloji Turu, TV ve sinema alanındaki eleştirileriyle de tanınıyor.

Apple’ın dizisi yayına girene kadar ve yayınlanması sırasındaki detayları takip edip aktarmayı sürdüreceğiz. Son olarak bir dedikodu daha var…

Apple’ın Şarkıcı Will.i.am ve TV endüstrisindeki başarılı iki isim Ben Silverman ve Howard Owens ile birlikte çalışacağı söyleniyor. Will.i.am, ilginç klipleri ve şarkılarıyla tanınan bir isim ve gelecekteki diziye, dokunuşları ile renk katması muhtemel.

Sürpriz gelişme, bu sene tanıtılacak iPhone 7 için gerçekleştirilecek etkinlikte ya da daha öncesinde haziran ayındaki geliştiriciler konferansı kapsamında duyurulabilir.

YORUM

Yorumlar 0