Tinder’a Profil Paylaşma Özelliği Geliyor

Tinder’a Profil Paylaşma Özelliği Geliyor

Dünya genelindeki popüler mobil uygulamalardan biri de Tinder. Temelde kullanıcıların birbirlerinin fotoğraflarını görüp tanışmasına dayalı uygulama, Türkiye’de de yoğun şekilde tercih ediliyor. Çöpçatanlık uygulaması olarak da tanımlanan Tinder, resmi blogu üzerinden yayınladığı yazıda, geleceğe yönelik ilgi çekici yeniliklerinden birinin detaylarını paylaştı…

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz blog yazısında Tinder, kullanıcıların beğendikleri profilleri, başkalarıyla paylaşabilmelerine olanak tanıyacağını duyurdu. Böylelikle kullanıcılar, gezinti sırasında karşılaştıkları profilleri, kolaylıkla başkalarıyla da paylaşabilecekler. Bunun için Keşif ayarları üzerinden bazı düzenlemelerin yapılması gerekiyor. Tinder kullanıcısı, eğer istemezse başkaları tarafından paylaşılamayacak.

tinder Paylaşımın kullanıcıya bir link verilmesi ve bunun da mesaj yoluyla başkasına gönderilebilmesi prensibine dayanıyor. Böylelikle birbiriyle yazışan ve daha önceden eşleşmiş kimseler, birbirlerini başkalarıyla da tanıştırabiliyor. Bunun deneysel bir çalışma olacağının altını çizen Tinder, yakın zaman içinde tüm kullanıcılarına ilgili özelliğin sunulacağını belirtti.

En iyi 5 çöpçatanlık uygulaması makalesini okumak için buraya tıklayınız.

Kaynak: http://blog.gotinder.com/post/140454426416/play-matchmaker-on-tinder

YORUM

Yorumlar 0