Gizem Memiç: “Buradaki arkadaşlıklar gerçekçi değilmiş” İşte Olayın Detayları…

Gizem Memiç: “Buradaki arkadaşlıklar gerçekçi değilmiş” İşte Olayın Detayları…

Survivor 2016’da sürpriz bir gelişme yaşandı. İşte sonraki bölümde açıkça gözler önüne serilecek gelişmeye ilişkin detaylar...

Survivor 2016’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Yarışmada ünlüler-gönüllüler birleşmesinin ardından takım arkadaşlarıyla daha fazla vakit geçirmeye başlayan ve artan performansı sonrasında da başta Serkay olmak üzere kabul da gören Gizem Memiç ile Gizem Kerimoğlu arasında gerginlik yaşandı. 10 Mayıs akşamı yayınlanacak bölümde tüm detayları ile izlenenebilecek gelişmeye dair yayınlanan video aşağıda. Peki neden tansiyon attı, neler yaşandı?

Survivor 10 Mayıs fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=BIzxXfUotww
Gizem Memiç, pişi yapmak istediğinde Gizem Kerimoğlu için de yapması isteniyor, Görüntülerden anlaşılacağı üzere bu noktada Serkay’la arasında bir gerilim yaşanıyor; bu isteğe karşı gelen Memiç ile takım arkadaşları ve Kerimoğlu arasında tartışma başlıyor.

Gizem Memiç, takım arkadaşlarıyla yaşadığı sorunun ardından göz yaşlarını tutamazken başta Damla olmak üzere kimsenin yanına gelmemesine sitem ediyor. Serkay’n videodaki açıklamaları ise daha önce Nilay için söylediği sözlere benzer nitelikte; ‘o bir takım biz bir takım’ diyerek Memiç’in artık takımın bir üyesi olmadığını ifade etmeye çalışan Serkay, yarışmacı arkadaşları üzerindeki yoğun etkisini de kullanarak sonraki ‘isim yazma’ anında Kerimoğlu yerine Memiç’in potaya çıkarılabileceğine işaret ediyor.

Memiç, kısa süre önce de ödül oyununda Efecan’ın yorumları karşısında gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Serkay’ın ani ve hızlı bir şekilde yaşadığı kırılma anları dikkat çekici. Gizem Memiç için ise yaşanan olayın olumsuz sonuçlar doğuracağı şimdiden anlaşılıyor. Duygusal bir karakter olan Memiç, büyük olasılıkla düşüncelerini ve görüşünü ağlama eşliğinde yapacak ve bu da inandırıcılığı ve destek bulması konusunda ona dezavantaj olarak yansıyacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

YORUM

Yorumlar 0