Darth Maul Severler Bu Hayran Yapımı Videoya Bayılacak!

Darth Maul Severler Bu Hayran Yapımı Videoya Bayılacak!

darthmaulDarth Maul çoğu Star Wars hayranı için prequel üçlemesinin hatırda kalan en güzel şeyiydi. Böylesine sevilen bir villain’ı sadece tek bir filmde görmek ise yine büyük çoğunluk için hayal kırıklığı olmuştu. Biz Darth Maul sevgimizi içimize gömeduralım Youtube’da yayınlanan bir hayran yapımı bizi favori sith lordlarımızdan biri olan Darth Maul’un çıraklık dönemine götürüyor.

T7pro isimli bir Youtube kanalı uzun süredir bu proje için çalışıyordu. ‘Darth Maul: Apprentice‘ adını verdikleri bu videoyu yayınlamadan 2 yıl önce ‘Darth Maul vs Jedi’ gibi yapımları da mecvuttu. Şüphesiz dün yayınladıkları kısa film en ilgi çeken ve en başarılı çalışmalarından biri oldu.

Film Darth Maul’un Palpatine tarafından acımasız sınavlara tabi tutulduğu bir dönemde geçiyor. Yani bir nevi Darth Maul’un henüz Darth Maul olmadığı dönemden bahsediyoruz. Palpatine yaptığı işkencelerle çırağını daha fazla öfke ve nefrete maruz bıraktıktan sonra onu son bir sınavla test ediyor.

Jedi ve Sith’in Işın Kılıcı Antrenmanını izlemek için buraya tıklayın-

Yukarıdaki kısa hikayeye dayanan filmin büyük çoğunluğu aksiyon bakımından izleyiciyi tatmin ediyor. Hatta gönül rahatlığıyla filmin Force Awakens’dan daha kaliteli ışın kılıcı dövüşleri barındırdığını söyleyebilirim. Filmdeki cosplayler de hiç sırıtmıyor. Film ekibinin içinde 2 gurbetçi Türk olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Lafı fazla uzatmadan sizleri video ile başbaşa bırakalım.

Yazar: Tahsin Özyer

YORUM

Yorumlar 0