Silicon Valley 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İzleme Linki

Silicon Valley 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İzleme Linki

Silicon Valley (Silikon Vadisi) TV endüstrisinin dikkat çeken serilerinden biri. İlk iki sezonuyla kendine has bir izleyici kitlesini peşinden sürüklemeyi başaran dizi, ABD’nin Silikon Vadisi olarak adlandırılan teknoloji üssü bölgesindeki eğlenceli bir girişimcilik hikayesi konu ediliyor. Komedi unsurlarında, sosyal medyadan büyük teknoloji şirketlerine kadar birçok sahaya çarpıcı eleştiriler getiren yapımdaki karakterlerin performansları da serinin başarısının anahtarları arasında.

Silicon Valley 3. sezon ne zaman başlayacak sorusu ise son dönemde dizi meraklıları tarafından sıklıkla gündeme getiriliyor. İşte bu noktada bazı haberleri aktarmak istiyoruz…

Dizinin gösterime gireceği HBO kanalında Silicon Valley 3. Sezon 1. Bölüm için beklenen tarih verildi. Buna göre dizinin üçüncü sezonunun ilk bölümü 24 Nisan 2016’da izleyicilerle buluşacak. Belirtilen tarih oldukça ilginç; çünkü 2016’nın en hit TV yapımlarından biri olmasına kesin gözüyle bakılan Game of Thrones’un 6. sezonuyla da aynı döneme işaret ediyor. Özetle dizilerin yayınlanacağı HBO, Nisan ayının sonuna doğru hem Silicon Valley hem de Game of Thrones rüzgarı estirecek.

Silicon Valley sezon 3 fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=qm6EBzbisjQ

Son olarak dizinin 3. Sezonunun kaç bölümden oluşacağı da kesinlik kazandı. Buna göre sezon toplam 10 bölümden oluşacak. Silicon Valley yapımcısı Alec Berg, bu sezon ne gibi sürprizler planlıyor? Kısa süre içinde görmeye başlayacağız.

Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz…

Ferhat Verdi tarafından kaleme alınan ve Turkcell Blog‘da yayınlanan ‘Girişimciler için Dizi Tavsiyesi: Silicon Valley’i okumak için buraya tıklayınız.

Güncelleme:

Dizinin 3. sezon ilk bölümünü izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 1
  • comment-avatar
    yerli dizi izle 6 sene

    Yabancı dizi izleyebileceğiniz harika bir dizi sitesi arıyorsanız tam sizin için oluşturulmuş bir internet sitesi. Yabancı dizi izlenebilecek en iyi kaynaklardan birini oluşturan harika diziler, ayrıca kullanıcılarına yerli dizi izleme seçeneği de sunar.

    Yabancı dizi tutkunları için diziler hakkında haberler, içerikler, açıklamalar ve dizi oyuncuları hakkında çok geniş bilgi kaynağı bulunan dizi izleme sitesine üye olarak geçmişte izlediğiniz dizileri görebilir ve bu dizilere göre diziler de bulabilirsiniz.

    Dizi bulma aracı sayesinde aradığınız kategorideki dizileri, dizi yapımcılarının diğer dizilerini ve kendi zevkinize en uygun dizileri bulup izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.