Survivor 2016 Yarışmacı İstatistikleri [Yeni]

Survivor 2016 Yarışmacı İstatistikleri [Yeni]

Survivor 2016 yarışmacıları kaç yarışmaya çıktı; hangileri, kaçını kazandı ve kaçını kaybetti. İşte bu soruları ele alacağız...

Ekran Resmi 2016-03-03 17.59.26

Survivor 2016, 7 Şubat tarihinde başladı. Yarışmada gönüllüler ve ünlüler olmak üzere iki takım var. 10’ar yarışmacıyla başlanan serüvende ünlüler takımından Serkan sakatlığı nedeniyle ayrılmak durumunda kalırken, takıma 3 yarışmacının eklenmesiyle birlikte dengeler de değişti; 12 ünlü ve 10 gönüllü yarışmacı şekline geldi. İlk eleme akşamında ünlülerden bir isim adaya veda etti ve böylelikle şubat ayı 10 gönüllü ve 11 ünlü yarışmacının mücadelesi ile tamamlandı.

Ve Beklenen Yazı Geldi! Survivor 2018 Yarışmacı İstatistikleri

Peki Survivor 2016 yarışmacıları kaç yarışmaya çıktı; hangileri, kaçını kazandı ve kaçını kaybetti. İşte bu soruları ele alacağız. Haberin devamında en son durumu gösteren tabloyu bulabilirsiniz. En altta ise Survivor All Star yarışmacılarının tamamının perfromansları sizlerle. Turabi’yi anmak için ideal bir tablo. Daha aşağısında ise diğer detaylar ve analiz yer alıyor…

survivor-2016-istatistikler

survivor-all-starAnaliz

Bir önceki hafta ilk dört sırada Avatar, İbrahim G, Nagihan ve Seda vardı. Tablonun değişmeyen isimleri Nagihan ve Avatar’ın yarışmadaki en iyi performanslı isimleri olduğunu belirtmek mümkün. Tartışılan isimlerden biri olan Yunus Günce ise iki haftadır beşinciliğini koruyarak iddiasını sergiliyor. Gönüllüler takımı ise deyim yerindeyse enkaz halinde. Halk oylamasında ikinci olan Damla, genel tabloda dördüncü sıradaki yeri ile gücünü gösteriyor. Yarışmacı, bir önceki hafta altıncı sıradaydı. Takımdaki moral bozukluğuna karşın iyi gidiyor.

Haftanın çok konuşulan isimlerinden Efecan, Serkay, Nihal ve Semih ise bir hayli aşağıdalar. Nihal, çıktığı 12 teke tek yarışmanın 2’sini kazandı ve yüzde 16 gibi oldukça kötü bir başarı oranıyla son sırada. Gizem Kerimoğlu’nun da performansında ciddi gerileme gözden kaçmıyor. Genel olarak ünlüler, gönüllülere göre daha iyi bir yarışma ortaya koymaya devam ediyorlar.

28 Şubat itibarıyla Survivor 2016 İstatistiklerine bakmak için buraya tıklayınız.

Türk TV kanalları analizi için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0