Çaktırmadan Cep Yakan Uygulama Taichi Panda

Çaktırmadan Cep Yakan Uygulama Taichi Panda

rpg-android-taichi-panda-00

Son dönemin ilgi çekici oyunlarından Taichi Panda, oldukça iddialı grafikleri ve eğlenceli konusu ile ön planda. 3 boyutlu RPG türü oyunda seçtiğiniz karakterle ilerliyor, onun güçlerini kullanarak düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz. Her bölümün sonunda karşınıza çıkan boss’u geçmeyi başarırsanız sonraki level sizi bekliyor.

Taichi Panda, Türkiye’deki eski RPG oyuncularını adeta kendine bağımlı hale getirmiş durumda. Artık 30’larına yaklaşan-30 civarı yaşlardaki çoğu eski gamer, PC’de eskisi kadar oyun oynayamıyorlar, ancak mobilde keşfettikleri Taichi Panda, kendilerini adeta 10 yıl öncesinin bilgisayar ekranlarına davet ediyor. Oyunla ilgili son durum bu.

Elbette genç oyun meraklıları için de apayrı bir keyif Taichi Panda. Yapımda yüksek segmentli detaylar, güçlü dinamikler var. Üstelik her cihaza indirilebiliyor, 50 MB’dan düşük bir dosya boyutuna sahip olması önemli bir artı. Bu kısa bilgilerden sonra oyunun diğer yanına daha da yaklaşalım mı?

taichi-panda-teknoloji-turu

Taichi Panda bağımlılık yapıyor

Daha yüksek level olmak tutkuya dönüşüyor. İnanılmaz bir ‘kendini kaptırmayla’ baş başa bırakıyor oyuncuları.

Sonuç ise iki noktaya ayrılabilir;mzl_znjwmxpg

İlk olarak ücretli oyuniçi satın alımlara başvuruluyor. Daha hızlı şekilde karakterin geliştirilmesi için oyuncuların yüklü meblağalar ödedikleri görülüyor. Geliştirici firmanın son açıklamaları da bunu gösteriyor. Yapım, Türkiye’de de en fazla oyuniçi satın alım gerçekleştirilen uygulamalar arasında yer alıyor.

Sürükleyici ama kontrolden de çıkarıcı

İkinci olarak yeni bir ‘bağımlılık’ konusu gündemde. Oyun nedeniyle erken kalkan, geç yatan insanlar var. Aileleri ile daha az zaman geçiren, derslerine daha az vakit ayıran kimseler. Yapım sürükleyici ama kontrolden de çıkarıcı. Oyun meraklılarına önerimiz dikkatli olmaları. Lütfen kendinizi çok kaptırmayın.

Son versiyon sorunlar içeriyor

En yeni güncellemesi (Versiyon 2.11) ise maalesef sorunlarla geldi. Kimi oyuncular Map’te oynamadıklarını rapor ediyorlar. Bu noktada sonraki güncelleme ile çözümü kavuşturulması beklenen bazı konular olduğu açık.

Çılgın tanıtım videolarıyla da gündemde:

Oyunu indirme linkleri

Oyunu Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunu iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0