Yeni Ford Kuga Hakkında Her Şey [Galeri]

Yeni Ford Kuga Hakkında Her Şey [Galeri]

Sert hatları ile ciddi bir tasarım değişikliğine işaret eden yeni Ford Kuga, özellikle oldukça büyük yapıdaki ön kısmı ile dikkat çekici.

Günümüz sürücülerinin bir otomobilden beklediği hemen her şeyin sunulduğu belirtilen otomobil, örneğin SYNC 3 bağlantısı ile birlikte geliyor. Bu özellik, otomobilin çok sayıda teknoloji aygıtı ile bağlantıda kalmasını sağlıyor. Ford’un Dikey Park Teknolojisi (Perpendicular Parking technology) ile sürücü, direksiyona dokunmadan aracının park edilişini seyredebiliyor. Park becerileri konusunda kendine pek de güvenmeyen kimseler için ilgi çekici bir özellik. Modelin özellikleri saymakla bitmiyor…

FORD_KUGA_MS_InteriorSitze_11_eciRGBÇarpışma öncesinde otomatik şekilde devreye giren frenler, güçlü adaptif ön aydınlatma sistemi ile daha iyi farlara sahip Ford Kuga’nın kaputunun altında ise 120 beygir gücündeki 1.5 litre TDCi dizel motor seçeneği olacak. Yeni Ford Kuga, daha fazla güç arayanlar için ise 2.0 litrelik dizel motor tercihi sunuyor. Kuga, ayrıca 1.5 litre EcoBoost benzinli motor da sunacak. Bu opsiyon, iddiaya göre düşük yakıt tüketimi ile öne çıkıyor.

Ford Kuga 2017 ne zaman satışa çıkacak?

2017 model Ford Kuga için belirtilen dönem 2016 sonbaharı şeklinde. Otomobil Ekim ayından itibaren satışa sunulmaya başlanacak. Fiyatlandırma hakkında ise henüz bir bilgi paylaşılmış değil. Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki görsellere tıklayınız.

Diğer otomobil haberleri için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0