Tom Clancy’s The Division Ücretsiz!

Tom Clancy’s The Division Ücretsiz!

tom-clancy-teknoloji-turuTom Clancy’s The Division oyunu Mart ayında büyük bir hit olacak gibi görünüyor. Nefes kesici bir ortamda, oyuncuların oyun oynama arzularını tatmin etmeyi vaad ediyor. Bunu sağlamak için ciddi bir piksel hüneri gerekiyor. 17.02.2016 tarihinden itibaren GeForce GTX 970, 980 veya 980 Ti grafik kartı, ya da GeForce 970M, 980M veya GTX 980 ile güçlendirilen dizüstü bilgisayar satın alan oyunseverler Tom Clancy’s The Division’a ÜCRETSİZ sahip olacaklar.

The Division’ın New York şehrine ilişkin açık dünya yeniden yaratımı, görülecek ve yapılacak pek çok şey içeriyor. Bu devasa içerik, bilgisayarda, 4K’ya kadar render edilmiş ve NVIDIA’nın GameWorks HBAO+ ve PCSS görsel efektleri ile genişletilmesi sayesinde daha detaylı görünecek.  Bu efektler hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Daha fazla bilgi için GeForce.com makalesini kontrol edin. Ayrıca kampanya  duyuru videosuna da buradan erişebilirsiniz.

The Division’ın final açık betasının bilgisayarlarda 19 Şubat’tan 21 Şubat’a kadar olacağını unutmayın, böylece siz ve okuyucularınız bu hafta sonu oyunu oynayabilirsiniz!

YORUM

Yorumlar 0